Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Totally Unreal (PC)

Totally Unreal PC

Kompilacja trzech tytułów z serii pierwszoosobowych strzelanin Unreal, bazujących na rewolucyjnym silniku graficznym Unreal Engine autorstwa firmy Epic Games.

Akcji | FPP | strzelanki

PC Windows
Okładka Totally Unreal (PC)

producent: Epic Games

wydawca PL: Play-It

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1lipca2001

3lipca2001

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Totally Unreal to kompilacja wszystkich gier spod znaku Unreal, doskonałych gier akcji zespołu Epic Games. W skład pakietu wchodzi pierwszy, niezapomniany Unreal, wraz z dodatkiem Return to Na Pali, oraz jedna z najpopularniejszych gier przeznaczona do sieciowych rozgrywek wieloosobowych - Unreal Tournament.

Powstały w 1998 roku Unreal z wciągającą fabułą science fiction, doskonałą grafiką 3D, bogatą w szczegóły obcą planetą Na Pali oraz szeroką gamą niespotykanego uzbrojenia, stał się prawdziwą rewolucją w gatunku gier akcji.

Popularność gry Unreal spowodowała wydanie w 1999 roku oficjalnego dodatku Retur to Na Pali, w którym ponownie przybywamy na obcą planetę, walcząc z obcą rasą Skaarj za pomocą nowych broni.

Unreal Tournament to gra nastawiona przede wszystkim na sieciowe rozgrywki wieloosobowe. Ze znacznie udoskonaloną grafiką i nowymi rodzajami broni walczymy z innymi ludźmi lub botami na doskonale dopracowanych mapach. Dostępnych jest wiele typów rozgrywek, takich jak Death Match czy Capture the Flag.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 32  

Nośnik: 3 CD

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Gry podobne do Totally Unreal

Wymagania wiekowe Totally Unreal

12+

Wymagania sprzętowe Totally Unreal

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Kompletny zestaw Totally Unreal

wiadomość28 czerwca 2001

Biorąc przykład z firmy Sierra i Valve, które niedawno wydały pakiet wszystkich gier z serii Half-Life jako Half-Life Generations, Infogrames postanowił wydać komplet tytułów spod znaku Unreal. Pakiet Totally Unreal będzie prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników ambitniejszych gier akcji. Znajduje się tam Unreal, oficjalny dodatek Return to Na Pali oraz Unreal Tournament w rozszerzonej wersji Game of the Year.