Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDiOS
Okładka Top Gear: Road Trip (AND)
OkładkaTop Gear: Road Trip (AND)

Top Gear: Road Trip

Mobilna gra logiczna przygotowana przez fińskie studio Motorious Entertainment. Jak sugeruje tytuł, produkcja bazuje na popularnym programie telewizyjnym Top Gear emitowanym przez brytyjską stację BBC.

Logiczne | samochodowe | zagraj za darmo | połącz trzy elementy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Top Gear: Road Trip Premiera

17sie2017

iOS

7wrz2017

AND

Top Gear: Road Trip to wydana na platformę iOS i AND mobilna gra logiczna. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją fińskie studio Motorious Entertainment. Zgodnie z tytułem, projekt bazuje na popularnym programie telewizyjnym Top Gear, emitowanym przez brytyjską stację BBC.

Mechanika

W grze udajemy się na podróż przez drogi Wysp Brytyjskich, Francji, Włoch oraz innych regionów Europy. Poza zwiedzaniem i braniem udział w wyścigach, zajmujemy się gromadzeniem floty samochodów oraz wypełnianiem zadań wzorowanych na wyzwaniach z telewizyjnego pierwowzoru.

Sama jazda odbywa się za pośrednictwem mechanizmów typowych dla gier logicznych typu match-3. Na planszę wrzucane są więc losowo różnokolorowe symbole, a naszym zadaniem jest manipulowanie nimi, tak aby tworzyć kombinacje minimum trzech tego samego rodzaju. Typy tych ciągów oraz ich długość wpływają na ruch samochodu. Wydarzenia obserwujemy z kokpitu, więc musimy cały czas kontrolować co dzieje się na drogach i właściwie na to reagować, dopasowując symbole odpowiednio do sytuacji podczas wyścigu.

Każdą trasę możemy pokonywać wielokrotnie, bijąc rekordy własne i te wypracowane przez resztę społeczności.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Top Gear: Road Trip: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND