Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweNDSPSP
Okładka TNA iMPACT! Cross the Line (PSP)

TNA iMPACT! Cross the Line

TNA iMPACT! Cross the Line to sequel wydanej w 2007 roku przez Midway gry o podobnym tytule. Po upadku tej firmy w 2008 roku, prawa do marki przejęło SouthPeak Interactive, tworząc kolejną sportową grę podejmującą tematykę wrestlingu.

Sportowe

Tytułowa TNA to jedna z kilku najpopularniejszych w Stanach Zjednoczonych federacji zawodowego wrestlingu. To co wyróżnia ją na tle konkurencji, to przede wszystkim prowadzenie walk w studio telewizyjnym przy obecności niewielkiej widowni oraz wprowadzenie sześciokątnego ringu, niespotykanego w walkach innych federacji.

Walki TNA toczą się zarówno wewnątrz, jak i poza wspomnianym ringiem, a zawodnicy często wykorzystują w starciu dostępne wokół przedmioty, jak na przykład krzesła. W TNA iMPACT! Cross the Line wcielamy się w najbardziej znanych zawodników tej federacji: Ravena, Rhino, Christophera Danielsa, Samoa Joe, czy AJ Stylesa, tocząc zarówno pojedynki jeden na jeden, jak i biorąc udział w większych potyczkach. Gra oferuje również tryb dla wielu graczy, wykorzystując sieciowe możliwości przenośnych konsol.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Ocena gry 7,6 / 10 na podstawie 43 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8,1 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI TNA iMPACT! Cross the Line

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PSP
NDS