Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Time Gentlemen, Please! (PC)

Time Gentlemen, Please! PC

Kontynuacja gry przygodowej Ben There, Dan That! Ponownie śledzimy losy dwójki przyjaciół, Bena i Dana, którzy tym razem stają się posiadaczami urządzenia pozwalającego na podróże w czasie.

Przygodowe | point-and-click | 2D | humorystyczne | indie

PC Windows
Okładka Time Gentlemen, Please! (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2czerwca2009

Akcja gry Time Gentlemen, Please! rozpoczyna się niedługo po zakończeniu historii przedstawionej w poprzedniej produkcji Ben There, Dan That! Ponownie obejmujemy kontrolę nad dwójką kumpli, Benem i Danem, śledząc ich kuriozalne przygody. Tytuł ten zalicza się do gatunku przygodówek point-and-click, a zatem wraz z postępem fabuły gromadzimy coraz więcej przedmiotów porozrzucanych po wszystkich lokacjach i rozmawiamy z napotkanymi postaciami.

W wyniku wydarzeń przedstawionych w poprzedniej części, cała ludzkość znalazła się w bardzo niekorzystnym położeniu. Ben i Dan dochodzą do wniosku, że muszą jakoś to odkręcić. Postanawiają stworzyć urządzenie pozwalające na podróże w czasie i dzięki niemu cofnąć się do momentu, w którym wynaleziono pewien zgubny z punktu widzenia opowiadanej historii przedmiot.

Przygotowane urządzenie okazuje się jednak nie do końca sprawne i w efekcie bohaterowie trafiają do więzienia. Jakby tego było mało, znaleźli się w świecie rządzonym przez Hitlera. Poczatkujący dyktator ma pod swoją kontrolą sklonowaną armię nazistowskich dinozaurów. Wraz z postępem fabuły Ben i Dan zamiast przywrócić właściwy bieg historii, przyczyniają się do powstania jeszcze większego chaosu…

Od strony wizualnej gra Time Gentlemen, Please! prezentuje podobny poziom, co jej poprzedniczka. Ponownie obserwujemy kreskówkowe, pobieżnie nakreślone tła i postacie zapewniające dużą dawkę humoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Time Gentlemen, Please!

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Time Gentlemen, Please!

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 450MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 150 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Dwie nowe gry dodane do drugiej edycji Indie Royale
Dwie nowe gry dodane do drugiej edycji Indie Royale

wiadomość13 listopada 2011

Druga odsłona akcji Indie Royale sprzedała się w nakładzie 25 tysięcy egzemplarzy. Z tej okazji paczka zawierająca kilka niezależnych hitów, została wzbogacona o nowe produkcje. Do Scoregasm, Ben There, Dan That!/Time Gentlemen, Please!, Fate of the World oraz NightSky dołączyły strzelanki Bullet Candy Perfect oraz Irukandji. Wszystkie gry można nabyć za około 2,5 euro.