Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka The Unspoken (PC)
OkładkaThe Unspoken (PC)

The Unspoken PC

Sieciowa gra akcji nastawiona na rywalizację między graczami, stworzona z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości. The Unspoken jest dziełem studia Insomniac Games, czyli twórców m.in. Sunset Overdrive, Fuse oraz serii Ratchet & Clank.

Akcji | FPP | fantasy | Oculus Rift | rzeczywistość wirtualna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Unspoken Premiera PC

6grudnia2016

producent: Insomniac Games wydawca: Insomniac Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Unspoken

Overwatch

Blade and Sorcery

Lichdom: Battlemage

The Unspoken to wydana na platformę PC sieciowa gra akcji, nastawiona na tryb PvP i wykorzystująca technologię VR. Produkcję opracowało studio Insomniac Games, czyli autorzy m.in. Sunset Overdrive, Fuse oraz serii Ratchet & Clank.

Fabuła

Gra jest nastawiona wyłącznie na tryb wieloosobowy, więc nie ma rozbudowanej fabuły. Akcja toczy w czasach współczesnych, ale ich wizja zaprezentowana przez autorów różni się od naszej rzeczywistości w jednym kluczowym aspekcie – w The Unspoken istnienie magii jest faktem.

Gracze wcielają się walczących ze sobą magów. Rywalizacja ta zawsze przybiera postać pojedynków jeden na jednego i przebiega według określonych zasad honorowych, których złamanie ściąga na głowę winowajcy egzekutorów z prastarego zakonu.

Mechanika

W wydanym na PC The Unspoken akcję obserwujemy z oczu naszego maga. Zabawa sprowadza się do toczenia pojedynków na zamkniętych arenach stanowiących wycinki miasta. Rywalizacja trwa aż do śmierci jednego z uczestników walki.

Bitwy rozgrywane są głównie za pomocą magii. The Unspoken oferuje dwadzieścia pięć zaklęć o różnym przeznaczeniu. Wśród nich nie zabrakło oczywiście standardowych ataków, takich jak kula ognia, ale pojawiają się także np. czary tworzące bariery, przywołujące potwory lub manipulujące elementami otoczenia. Do wyboru jest kilka odmiennych aren i każda z nich cechuje się odmiennymi warunkami oraz możliwościami taktycznymi.

Kwestie techniczne

The Unspoken zbudowano od podstaw z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości i nie przewiduje opcji zabawy na tradycyjnym monitorze. Gra działa wyłącznie z okularami VR Oculus Rift.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 9.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Unspoken: 12+

The Unspoken Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-6400 2.7 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza
  • 6.4 GB HDD
  • Windows 7/8.1/10