Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka The Underworld: Crime Does Pay (PC)

The Underworld: Crime Does Pay PC

Gra gatunkowo łącząca cechy gier akcji, cRPG i strategii czasu rzeczywistego, w której obejmujemy przywództwo nad małą, nieznaczącą grupą zabijaków pragnących stworzyć wielkie imperium przestępcze.

Akcji

PC Windows
Okładka The Underworld: Crime Does Pay (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Underworld: Crime Does Pay to gra stanowiąca prawdziwą gatunkową mieszankę akcji, cRPG i strategii czasu rzeczywistego. Przenosi nas w świat organizacji przestępczych działających w dużej metropolii, gdzie obejmujemy przywództwo nad małą i nieznaczącą grupą zabijaków. Cel gry jest jasny, mianowicie musimy stworzyć wielkie imperium przestępcze, mafię, która będzie bezsprzecznie sprawowała władcę nad całym miastem.

Lecz triumf nie przyjdzie łatwo, ponieważ w naszej drodze na szczyt stawimy czoło wielu podobnym i dążącym do tego samego celu przestępcom. Do naszych zadań należeć będzie dobre zarządzanie zasobami finansowymi, dbanie o prawidłowe prosperowanie kontrolowanych interesów oraz o utrzymywanie w kieszeni odpowiednich wpływowych urzędników. Często też sytuacja zmusi nas do użycia brutalnych środków, tzn. zaplanowania i wykonania zamachu lub całej akcji zbrojnej skierowanych przeciwko uciążliwym osobom.

  • Trójwymiarowy engine graficzny specjalnie stworzony dla tej gry.
  • Opcje rozgrywki jedno i wieloosobowej.
  • Intuicyjny interfejs, proste sterownie.
  • Interesujące połączenie elementów strategicznych jak: rozwijanie i prowadzenie dochodowych interesów oraz gier akcji: podróżowanie po wielkim, żyjącym mieście, zamachy i liczne strzelaniny.
  • Specyficzny, gangsterski klimat gry.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 3.8 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Gry podobne do The Underworld: Crime Does Pay

Wymagania wiekowe The Underworld: Crime Does Pay

16+

Wymagania sprzętowe The Underworld: Crime Does Pay

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
The Underworld: Crime Does Pay - nowe screeny

wiadomość25 lutego 2002

Zespół Phoenix Entertainment opublikował dzisiaj dwanaście screenów z końcowej fazy produkcji The Underworld: Crime Does Pay. Jest to gra akcji 3D z elementami taktyki i strategii czasu rzeczywistego, przenosząca na w przestępczy świat organizacji mafijnych. Zadaniem gracza będzie stworzenie od początku potężnej grupy gangsterskiej, zdolnej do przejęcia kontroli nad kluczowymi punktami olbrzymiej metropolii i wyeliminowaniem konkurencji.

The Underworld: Crime Does Pay- czyli wielki przestępczy świat na naszych monitorach

wiadomość20 lipca 2001

Phoenix Entertainment powiadomiło, że pracuje obecnie nad grą nazwie The Underworld: Crime Does Pay, która to ma być prawdziwą mieszanką wybuchową gier akcji, cRPG i strategii czasu rzeczywistego.