Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia (PS4)
OkładkaThe Seven Deadly Sins: Knights of Britannia (PS4)

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia PS4

Gra akcji opracowana w oparciu o licencję mangi autorstwa Nakaby Suzukiego oraz serialu animowanego o tym samym tytule.

Akcji | TPP | fantasy | hack'and'slash | manga i anime | kooperacja | slasher | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia Premiera PS4

9lutego2018

pudełko PL

9lutego2018

PSN

9lutego2018

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia jest grą akcji opracowaną przez firmę Bandai Namco Entertainment. Produkcja powstała na kanwie mangi The Seven Deadly Sins autorstwa Nakaby Suzukiego oraz serialu animowanego o tym samym tytule, a zadebiutowała jako tytuł ekskluzywny dla platformy PS4.

Fabuła

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia przenosi graczy do fantastycznego królestwa Liones. Tytułowi bohaterowie tworzą grupę wojowników, powołaną przed laty przez samego władcę. Oddział został rozwiązany niedługo po tym, jak elitarni strażnicy – Święci Rycerze (Holy Knights) – dokonali zamachu stanu i przejęli władzę w państwie, a winą za wszystkie nieszczęścia obarczyli właśnie Siedem Grzechów Głównych.

Jednym z herosów jest Meliodas, który po spotkaniu z księżniczką Elizabeth Liones wyrusza w niebezpieczną podróż celem odnalezienia zaginionej szóstki i podjęcia próby przywrócenia dawnego porządku.

Mechanika

W wydanym na platformie PS4 The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia akcję ukazano z perspektywy trzecioosobowej (TPP). Oprócz wyżej wspomnianych Meliodasa i Elizabeth, do naszej dyspozycji oddano innych bohaterów, z których każdy może się pochwalić indywidualnym stylem walki (a co za tym idzie – zestawem specjalnych ataków), robiąc użytek ze zróżnicowanego uzbrojenia.

W trakcie rozgrywki przemierzamy kolejne lokacje (mowa zarówno o malowniczych plenerach, jak i o terenach miejskich oraz wnętrzach budynków) i stawiamy czoła różnorodnym przeciwnikom. Obok szeregowych oponentów, których pokonanie nie stanowi zazwyczaj większego problemu, na naszej drodze często stają mocarni bossowie cechujący się przede wszystkim wyższym współczynnikiem wytrzymałości na obrażenia.

Tryby gry

W The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia można grać w pojedynkę lub w towarzystwie kompana. Tryb multiplayer umożliwia wspólną zabawę przez Internet oraz przy jednej konsoli.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia została utrzymana w charakterystycznej, mangowej stylistyce. Podobać się mogą przede wszystkim bogato animowane postacie i efekty specjalne towarzyszące scenom walki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia cena w dniu premiery: 289,00 PLN

Klasyfikacja PEGI The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.