Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCiOSAND
Okładka Project: Ragnarok (PC)
OkładkaProject: Ragnarok (PC)

Project: Ragnarok

The Ragnarok

Gra RPG akcji od firmy NetEase. W The Ragnarok trafiamy do inspirowanej mitologią nordycką fantastycznej krainy stojącej na skraju zagłady. W trakcie zabawy wcielamy się w herosa obdarzonego boskimi mocami, którego zadaniem jest powstrzymanie apokalipsy.

RPG | TPP | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG | mitologia nordycka | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Project: Ragnarok Premiera

2023

PC AND iOS

producent: NetEase wydawca: NetEase

Gry podobne do Project: Ragnarok

Black Desert Online

Lineage II

TERA

The Ragnarok jest grą RPG akcji z otwartym światem, która przenosi nas do fantastycznego uniwersum inspirowanego mitologią nordycką. Produkcja została opracowana przez firmę NetEase, znaną głównie z tytułów typu MMO.

Fabuła

The Ragnarok zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy, nad którą po rozpętaniu tytułowego konfliktu zawisło widmo zagłady. Każda z dziewięciu zamieszkujących ją ras musi zrobić wszystko, by uchronić swoją ojczyznę przed zniszczeniem. Na szczęście nie wszystko jeszcze stracone, gdyż do świata śmiertelników zostaje wezwany heros obdarzony boskimi mocami, którego zadaniem jest powstrzymanie apokalipsy, nim będzie na to za późno.

Mechanika

W The Ragnarok akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Autorzy oddają nam do dyspozycji rozległą i malowniczą krainę, którą przemierzamy na piechotę (co urozmaica możliwość zręcznego pokonywania przeszkód terenowych, przywodząca na myśl system parkouru z serii Assassin’s Creed), bądź korzystając ze skrzydeł pozwalających naszej postaci na szybowanie.

W realizacji powierzonego nam zadania przeszkadzają liczni przeciwnicy, na czele ze smokami, gigantami oraz innymi stworami inspirowanymi istotami z nordyckiej mitologii. Starcia są niebywale dynamiczne, a w ich trakcie należy wykazać się nie tylko umiejętnością odpowiedniego wykorzystania zdolności bohatera lub bohaterki, lecz także zręcznością i refleksem. W zależności od wybranej specjalizacji oponentów możemy eliminować między innymi przy pomocy broni białej bądź magicznych zaklęć.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna gry The Ragnarok prezentuje wysoką jakość. Postacie i potwory są bogato animowane, a świat przedstawiony jest barwny, różnorodny i pełen detali.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Project: Ragnarok: 16+

PC
AND
iOS