Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2GCN
Okładka The Powerpuff Girls: Relish Rampage (GCN)
OkładkaThe Powerpuff Girls: Relish Rampage (GCN)

The Powerpuff Girls: Relish Rampage

The Powerpuff Girls: Relish Rampage to trójwymiarowa gra akcji, w której wcielamy się w znane z serialu animowanego Atomówki – dziewczynki, stworzone przez profesora Atomusa przy użyciu tajemniczego Związku-X, który dał im niezwykłe umiejętności. W Polsce serial pt.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Powerpuff Girls: Relish Rampage Premiera

anulowana

GCN

24lis2002

PS2

Gry podobne do The Powerpuff Girls: Relish Rampage

Ice Age 2: The Meltdown

Curious George

Animaniacs: The Great Edgar Hunt

The Powerpuff Girls: Relish Rampage to trójwymiarowa gra akcji, w której wcielamy się w znane z serialu animowanego Atomówki – dziewczynki, stworzone przez profesora Atomusa przy użyciu tajemniczego Związku-X, który dał im niezwykłe umiejętności. W Polsce serial pt. Atomówki możemy oglądać dzięki stacji Cartoon Network. Grafikę przeniesiono prosto z serialu przy wykorzystaniu technologii cel-shading i właściwie ciężko poznać, czy oglądamy film czy też gramy.

Bójka, Bajka i Brawurka – bo tak im na imię – to charyzmatyczne dziewczynki, ratujące wciąż wpadające w kłopoty miasto Townsville. Tym razem zły Mojo Jojo, który chce zostać burmistrzem, przez pomyłkę przywołał zmutowane ogórki marynowane. Ich głównym celem jest przemiana mieszkańców w pikle. Oczywiście to gracz musi je powstrzymać. W niniejszej produkcji nacisk położono na walkę, a naszymi wrogami oprócz ogórków są znane czarne charaktery, takie jak Gangreniacy.

Podczas misji przejmujemy kontrolę nad jedną z dziewczynek, a dwie pozostałe za nami podążają i pomagają w walce. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy w dowolnym momencie przełączyli się na inną Atomówkę, a warto to robić, gdyż każda z nich ma unikatowy zestaw możliwości. W ciężkich sytuacjach warto pamiętać, że możemy wykonać specjalny atak przy pomocy wszystkich trzech dziewczynek, taki jak Super Atak Laserowy. Należy mieć na uwadze fakt, że dla wszystkich trzech postaci mamy tylko jeden wspólny pasek energii, więc porażka jednej z dziewczynek i tak kończy grę. Misje podzielono na cele, które musimy wykonać. Przeważają takie jak: walka, zbieranie przedmiotów oraz ochrona czegoś lub kogoś.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Powerpuff Girls: Relish Rampage

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Powerpuff Girls: Relish Rampage Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Nintendo GameCube

GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
PS2
GCN