Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPSP
Okładka The Legend of Heroes III: Song of the Ocean (PSP)
OkładkaThe Legend of Heroes III: Song of the Ocean (PSP)

The Legend of Heroes III: Song of the Ocean PSP

The Legend of Heroes III: Song of the Ocean to kolejna dalekowschodnia gra fabularna z popularnej serii, znanej wyłącznie z kieszonkowego systemu PlayStation Portable.

RPG | jRPG | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Legend of Heroes III: Song of the Ocean Premiera PSP

12stycznia2007

producent: Nihon Falcom Corp wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Legend of Heroes III: Song of the Ocean

Tales of Eternia

Final Fantasy

Key of Heaven

The Legend of Heroes III: Song of the Ocean to kolejna dalekowschodnia gra fabularna z popularnej serii, znanej wyłącznie z kieszonkowego systemu PlayStation Portable. Zgodnie z naturą swojego gatunku jest ona pełna długich rozmów z bohaterami niezależnymi, zbierania przeróżnych artefaktów i oczywiście widowiskowej walki z rozmaitymi przeciwnikami przy użyciu broni bardziej lub mniej konwencjonalnej (w tym oczywiście potężnych zaklęć magicznych).

Warstwę fabularną skonstruowano w taki sposób, aby znakomicie bawiła się nawet osoba, która nie miała do czynienia z poprzednimi odsłonami "Legendy o Bohaterach". Wirtualny scenariusz przedstawia nam perypetie młodego barda imieniem Forte, mieszkającego w mrocznym Imperium Numeros. Podczas swojej przygody w fantastycznym świecie awanturnik ów musi, wraz z wierną grupą wędrownych muzyków, odkryć tajemnicę pewnej legendarnej pieśni. Mówi się, że jej kompozytor zawarł pomiędzy nutami niezwykłą moc.

W trakcie rozgrywki napotykamy ponad stu różnych NPC-ów, służących radą, oferujących zadania do wykonania etc. Zabawa ukazana jest przy użyciu wielobarwnej grafiki, utrzymanej w stylu manga, a według developerów na przebrnięcie przez wszystkie wątki fabularne trzeba poświęcić blisko pięćdziesiąt godzin. Warto zauważyć, że możemy dokonać zapisu stanu rozgrywki na kartę pamięci w dowolnym momencie.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 UMD

Wymagania wiekowe The Legend of Heroes III: Song of the Ocean: 12+

The Legend of Heroes III: Song of the Ocean Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB