Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka The Jungle Book: Rhythm n' Groove (PS2)
OkładkaThe Jungle Book: Rhythm n' Groove (PS2)

The Jungle Book: Rhythm n' Groove PS2

The Jungle Book: Rhythm n' Groove to gra taneczna, której pierwowzorem jest historia losów Mowgliego, zaprezentowana przez wytwórnię Walta Disney’a (polski tytuł: Księga dżungli).

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Jungle Book: Rhythm n' Groove Premiera PS2

11lutego2003

producent: Disney Interactive Studios wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Jungle Book: Rhythm n' Groove

Britney's Dance Beat

Dancing Stage Max

Dancing Stage SuperNOVA

The Jungle Book: Rhythm n' Groove to gra taneczna, której pierwowzorem jest historia losów Mowgliego, zaprezentowana przez wytwórnię Walta Disney’a (polski tytuł: Księga dżungli). Opowieść ta traktuje o małym chłopcu, zagubionym w lesie, którego jedynymi opiekunami i zarazem najlepszymi przyjaciółmi są dzikie zwierzęta. Niedźwiedź Baloo i pantera Bagheera uczą go przetrwania w nieprzychylnym otoczeniu.

Największym wrogiem bohatera jest Shere Khan, który bez przerwy na niego poluje. Z tego też powodu przyjaciele dziecka postanawiają wysłać je do najbliższej ludzkiej osady, gdzie znaleźć ma schronienie. Oczywiście w trakcie podróży protagonista napotyka na wiele przygód oraz okazji do wesołego tańca między innymi z grupą słoni, orangutanami i sępami. Gra składa się z sześciu trójwymiarowych światów, zawierających łącznie dwadzieścia poziomów. W trakcie wyprawy użytkownik między innymi zwiedza indiańską wioskę, przedziera się przez bagno oraz podziwia świątynię króla Luisa.

Bawić się można na dwa sposoby – posługując się kontrolerem bądź matą. Zadanie polega na bacznym obserwowaniu pojawiających się na ekranie strzałek oraz na naciskaniu wymaganych guzików bądź następowaniu na odpowiednie miejsce maty. Oczywiście nie można zapomnieć o jednoczesnym śpiewaniu. Wygibasy czyni się do kilku piosenek z filmowego pierwowzoru, jednak większość utworów została stworzona na potrzeby gry.

Mowgli zmierzyć się musi z wieloma przeciwnikami. Konfrontacje z nimi polegają na tanecznym maratonie – pojedynek wygrywa ten, kto okaże się lepszy. Pomocne w tym okazują się pojawiające się od czasu do czasu power-upy. Co więcej na końcu każdego poziomu na bohatera czeka boss. Gracze mają też możliwość zabawy w trybie multiplayer.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe The Jungle Book: Rhythm n' Groove: Odpowiednia dla każdego wieku.

The Jungle Book: Rhythm n' Groove Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • mata do tańczenia