Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieXONEPCPS4ANDSwitchiOS
Okładka The Jackbox Party Pack 3 (XONE)

Zestaw gier Jackbox 3

The Jackbox Party Pack 3

Trzecia część kompilacji minigier towarzyskich przeznaczonych dla maksymalnie ośmiu graczy. W The Jackbox Party Pack 3 znalazło się pięć pozycji sprawdzających naszą wiedzę, spostrzegawczość, pomysłowość, skończywszy na kreatywności.

Towarzyskie | pakiet | na 2 osoby | minigry | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

Okładka The Jackbox Party Pack 3 (XONE)

data premiery gry:

18paź2016

PC

19paź2016

PS4 iOS AND

21paź2016

XONE

13kwi2017

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Jackbox Party Pack 3 to trzecia odsłona cyklu kompilacji minigier towarzyskich, które w zabawny sposób poddają próbie nasze zdolności. Produkcja została opracowana przez sprawujące pieczę nad serią studio Jackbox Games.

Mechanika

Zasady rozgrywki w The Jackbox Party Pack 3 różnią się w zależności od wybranej przez nas minigry. W Quiplash 2 gracze zadają sobie humorystyczne pytania, starając się odpowiadać na nie w możliwie najśmieszniejszy sposób. W Trivia Murder Party wcielamy się w lalkę voodoo, która by wydostać się z nawiedzonego domu, musi odpowiadać na pytania seryjnego mordercy; poza tym bierzemy udział w rozmaitych minigrach zręcznościowych, starając się uzyskać lepszy wynik niż konkurenci. Trzecia pozycja na liście to Guesspionage, gdzie wcielamy się w agenta próbującego odgadnąć, jaki odsetek badanych udzielił konkretnej odpowiedzi na dane pytanie. Czwarta minigra to Fakin' It, gdzie jeden gracz wciela się w oszusta, a zadaniem pozostałych jest odkrycie jego tożsamości przed końcem trzeciej rundy. Ostatnią pozycją jest Tee K.O., w której gracze tworzą obrazki i slogany mające zdobić ich koszulki, a zwycięzca jest wyłaniany w drodze głosowania.

Tryby gry

The Jackbox Party Pack 3 jest produkcją stworzoną z myślą o zabawie w gronie kilku osób i nie pozwala na rozgrywkę w pojedynkę. Liczba graczy, którzy biorą udział w zmaganiach, różni się przy tym w zależności od wybranej minigry (maksymalnie może ich być ośmiu). Ponadto tytuł wyposażono w specjalne funkcje dla streamerów, a publiczność, która pośrednio uczestniczy w rozgrywce, może liczyć 10 tysięcy osób.

Kwestie techniczne

Podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, The Jackbox Party Pack 3 wykorzystuje w roli kontrolerów nasze smartfony.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-8  

Gry podobne do Zestaw gier Jackbox 3

Wymagania wiekowe The Jackbox Party Pack 3

12+

Wymagania sprzętowe Zestaw gier Jackbox 3

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 7
PC
PS4
XONE
Switch
iOS
AND