Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePS4
Okładka The Idolmaster Cinderella Girls: Viewing Revolution (PS4)

The Idolmaster Cinderella Girls: Viewing Revolution PS4

Interaktywny koncert stworzony z myślą o konsoli PlayStation 4 oraz okularach do rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Symulacje | FPP | muzyczne | PlayStation Move | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka The Idolmaster Cinderella Girls: Viewing Revolution (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

19lipca2017

The Idolmaster Cinderella Girls: Viewing Revolution to interaktywny koncert, który stworzony został z myślą o konsoli PlayStation 4 oraz okularach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Producentem tytułu jest firma Bandai Namco. The Idolmaster Cinderella Girls: Viewing Revolution jest spin-offem niezwykle popularnego w Japonii cyklu The Idolmaster, który narodził się w 2006 roku. Bohaterki gry, które występują na scenie, pojawiły się w dwóch produkcjach mobilnych The Idolmaster: Cinderella Girls and The Idolmaster Cinderella Girls: Starlight Stage, a także w adaptującym je serialu anime The Idolmaster: Cinderella Girls.

Mechanika

Podobnie jak Hatsune Miku: VR Future Live, tytuł jest wirtualnym koncertem. W trakcie “rozgrywki” możemy posłuchac piosenek wykonywaych przez bohaterki serii The Idolmaster: Cinderella Girls. Ich występy odbywają się na dużej scenie przy udziale publiczności. Gracze decydują o tym ile idolek będzie śpiewać wybrany przez nich utwór (maksymalnie może to być dziewięć postaci). Do wyboru mamy także wiele różnych punktów obserwacyjnych, możemy także stanąc pod sceną i oglądać koncert z punktu widzenia zwykłego widza. Korzystając z pada lub kontrolerów PlayStation Move możemy także wymachiwac w rytm muzyki kolorowymi flarami.

Kwestie techniczne

Podstawowa wersja The Idolmaster Cinderella Girls: Viewing Revolution oferuje jedynie trzy kilkuminutowe utwory muzyczne, pozostałe sześc możemy kupic w formie DLC. Ze względu na wymagania techniczne VR, produkcja nie posiada tak imponującej oprawy graficznej i tójwymiarowych modeli, jak wydane na PlayStation 4 The Idolmaster: Platinum Stars, ale wrażenia nadal robią płynne animacje ruchu oraz efekty dźwiękowe.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do The Idolmaster Cinderella Girls: Viewing Revolution

Wymagania wiekowe The Idolmaster Cinderella Girls: Viewing Revolution

odpowiednia dla każdego wieku