Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCiOSANDWP
Okładka The Hunger Games: Catching Fire - Panem Run (PC)
OkładkaThe Hunger Games: Catching Fire - Panem Run (PC)

The Hunger Games: Catching Fire - Panem Run

Hunger Games: Panem Run

Towarzysząca promocji filmu Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia gra zręcznościowa w konwencji klasycznego endless runnera. W grze uciekamy przed agentami bezpieki, przemierzając kolejne dystrykty świata Panem i omijając rozsiane po trasie przeszkody.

Zręcznościowe | TPP | science fiction | zagraj za darmo | książki | filmy | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Hunger Games: Catching Fire - Panem Run Premiera

21lis2013

iOS AND

1sty2015

WP PC

Gry podobne do The Hunger Games: Catching Fire - Panem Run

Hugo Retro Mania

Hugo Troll Race

The Gunstringer: Dead Man Running

Hunger Games: Panem Run to zaliczana to kategorii endless runnerów gra zręcznościowa, nawiązująca do drugiej części filmu The Hunger Games (w wersji polskiej Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia). Za powstanie gry odpowiada doświadczone na gruncie gier mobilnych studio Reliance Games, mające na swoim koncie współpracę z takimi gigantami, jak DreamWorks czy Codemasters. Tytuł przeznaczony jest wyłącznie dla użytkowników komputerów i tabletów z systemem Windows 8.

W grze wcielamy się w postać jednego z rebeliantów z krainy Panem (do wyboru płci męskiej lub żeńskiej), a naszym celem jest ucieczka przed agentami bezpieki totalitarnego reżimu prezydenta Snowa. Zgodnie z regułami gatunku, nasz protagonista porusza się nieustannie do przodu, a zadaniem gracza jest zręczne omijanie przeszkód. Podczas zabawy przemieszczamy się pomiędzy trzema równoległymi ścieżkami, przeskakując wyrwy czy różnego rodzaju zawalidrogi (skrzynki, drzewa czy ścianki) i prześlizgując się pod tarasującymi drogę zaporami. Od czasu do czasu dobiegamy do rozwidlenia dróg, gdzie musimy wybrać cel dalszej ucieczki. Okazjonalnie korzystamy też z ulubionej broni bohaterki cyklu tzn. łuku, strzelając do pojawiających się celów.

Podczas biegu kontrolowana przez nas postać kolekcjonuje specjalne bonusy i rozmaite materiały, które w przerwie pomiędzy etapami możemy wykorzystać do ulepszenia zdolności bohatera lub wytworzenia dodatkowego ekwipunku, ułatwiającego ucieczkę. Niecierpliwi mogą nabyć gotowe power-upy lub skrócić czas, potrzebny do ich wytworzenia, wykorzystując typowy dla gier free-to-play system mikropłatności.

Oprawa graficzna gry nie odbiega w znaczącym stopniu od większości mobilnych endless runnerów. Autorzy zadbali jednak o odmienny wygląd kolejno odwiedzanych dystryktów, zaś układ poziomów i przeszkód generowany jest losowo, zapewniając za każdym razem nieco inny przebieg rozgrywki. Dzięki integracji z serwisami społecznościowymi, możemy także rywalizować z naszymi znajomymi i piąć się w górę internetowych rankingów.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe The Hunger Games: Catching Fire - Panem Run: 12+

The Hunger Games: Catching Fire - Panem Run Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • 40 MB HDD
  • Windows 8
iOS
AND
WP
PC