Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360Wii
Okładka The Hip Hop Dance Experience (X360)
OkładkaThe Hip Hop Dance Experience (X360)

The Hip Hop Dance Experience

Kolejna odsłona gry tanecznej z serii The Experience, wykorzystująca kontrolery ruchu. Tym razem autorzy dają nam możliwość odtańczenia ponad siedmiuset pięćdziesięciu autentycznych sekwencji tanecznych przygotowanych przez największych choreografów muzyki hip-hop i R’n’B.

Towarzyskie | Kinect | towarzyska | muzyczne | taneczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Hip Hop Dance Experience Premiera

13lis2012

X360 Wii

producent: iNiS wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Znane z kilkudziesięciu gier muzycznych japońskie studio IniS Corporation przygotowało wraz z Ubisoftem kolejną grę taneczną wykorzystującą kontrolery ruchowe. Gracze mogą tym razem poczuć się jak uczestnicy teledysków gwiazd hip-hopu i R’n’B, powtarzając 700 różnych ruchów w rytm czterdziestu utworów znanych artystów.

The Hip Hop Dance Experience pozwala bawić się w szeregu różnych trybów, w których można sprawdzić swoją zręczność i poczucie rytmu, a nawet wytrzymałość. Wśród dostępnych opcji jest m.in. maraton, gdzie domorośli tancerze muszą wytrzymać kondycyjnie szereg wymagających sekwencji. Dla lubiących zabawę ze znajomymi autorzy przygotowali też kilka modułów, w których dwie osoby mogą na raz rywalizować lub współpracować, próbując wykonać określone choreografie. Każdy gracz może przed rozpoczęciem zabawy określić poziom swoich umiejętności i mierzyć się później z dopasowanymi pod niego wyzwaniami, nawet podczas zabawy z inną osobą na wspólnym ekranie.

W bazie gry znalazły się znane i lubiane utwory takich artystów, jak Rihanna, R. Kelly, Snoop Dogg, Nicki Minaj, Run-DMC, M.I.A czy też Nelly. Użytkownicy konsoli mogą także zatańczyć m.in. do „I’m sexy and I know it” LMFAO czy „International Love” Pitbulla i nauczyć się ruchów opracowanych przez jednych z najbardziej znanych choreografów świata, m.in. Kida Davida, który stworzył sekwencje taneczne w filmie „Step Up 3D”.

Podobnie jak w wielu innych produkcjach tego typu podczas zabawy z The Hip Hop Dance Experience na ekranie widoczny jest awatar, który powtarza ruchy grającego. Posiadacze konsoli mogą stworzyć tę postać z wielu udostępnionych przez twórców elementów garderoby i gadżetów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI The Hip Hop Dance Experience

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

The Hip Hop Dance Experience Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
X360
Wii