Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka The Gunstringer: Dead Man Running (PC)
OkładkaThe Gunstringer: Dead Man Running (PC)

The Gunstringer: Dead Man Running PC

Zręcznościowy spin-off zabawnej gry akcji z konsoli Xbox 360, w którym kierujemy opętanym rządzą zemsty kowbojem-zombie.

Zręcznościowe | TPP | platformówki 3D | rail shooter

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Gunstringer: Dead Man Running Premiera PC

14grudnia2012

producent: Other Ocean Interactive wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Gunstringer: Dead Man Running

Hugo Retro Mania

Hugo Troll Race

Sonic Dash

The Gunstringer: Dead Man Running to stworzony z myślą o użytkownikach systemu Windows 8 spin-off zabawnej gry akcji The Gunstringer, zaprojektowanej specjalnie dla konsoli Xbox 360 z sensorem Kinect. Gra powstała w studiach kanadyjskiego Other Ocean Interactive, mającego na swoim koncie m.in. prace przy dwóch odsłonach serii Spider-Man.

W Dead Man Running spotykamy ponownie znaną z konsolowej odsłony gry sympatyczną marionetkę kowboja-zombie. Ścigany przez ciemne moce, które pragną raz na zawsze uwięzić go w ogniu piekielnym, nasz bohater próbuje dokonać zemsty na swoich byłych kompanach. W tym celu musi przemierzyć 15 pełnych niebezpieczeństw poziomów w trzech zróżnicowanych lokacjach, osadzonych w realiach Dzikiego Zachodu, zaś aby osiągnąć cel, potrzebna będzie przede wszystkim wyjątkowa zręczność i dobry refleks.

Ogólna koncepcja gry przypomina nieco popularną na urządzeniach mobilnych aplikację Temple Run. Kontrolując „kościstego” bohatera, pędzimy przed siebie wzdłuż z góry zaplanowanej trasy, omijając pojawiające się znienacka przeszkody i biorąc udział w strzeleckich mini-gierkach. Po drodze zbieramy monety, które między kolejnymi etapami posłużą nam do zakupu nowych strojów i akcesoriów dla naszego rewolwerowca. Po ukończeniu wątku fabularnego otrzymujemy dostęp do specjalnego trybu Endless Runner, gdzie możemy rywalizować z innymi graczami o miejsce w internetowym rankingu.

W odróżnieniu od swego konsolowego pierwowzoru, gra nie wykorzystuje możliwości sensora Kinect. Twórcy postarali się jednak o wsparcie dla monitorów dotykowych, dzięki czemu ta zabawna produkcja może dostarczyć pecetowym graczom zupełnie nowych wrażeń. The Gunstringer: Dead Man Running dystrybuowany jest poprzez Windows Store w formule free-to-play z wykorzystaniem systemu mikropłatności. Korzystając z umieszczonego w grze specjalnego sklepu, możemy nie tylko odblokować komercyjną, wolną od reklam wersję gry, lecz także zakupić dodatkową zawartość (np. nowe stroje, akcesoria i specjalne power-upy).

Tryb gry: single player  

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Wymagania wiekowe The Gunstringer: Dead Man Running: 12+

The Gunstringer: Dead Man Running Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Windows 8