Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiiOS
Okładka The Crew Road Empire (iOS)

The Crew Road Empire iOS

Mobilny spin-off samochodowego MMO The Crew.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo

Apple iOS
Okładka The Crew Road Empire (iOS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji iOS:

20listopada2014

20listopada2014

App Store

The Crew Road Empire to zrealizowana w formule free-to-play gra wyścigowa, będąca uproszczonym spin-offem samochodowego MMO firmy Ubisoft. Aplikacja przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych towarzyszy premierze pełnoprawnego The Crew, który zadebiutował na PC i konsolach 2 grudnia 2014 roku.

W grze wcielamy się w rolę przywódcy własnego klubu motoryzacyjnego, a naszym zadaniem jest uczynienie klubu oraz jego członków bogatymi. Możemy to osiągnąć poprzez realizację szeregu misji na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Intratność poszczególnych zleceń polega głównie na tym, że większość z nich jest wysoce nielegalna i sprowadza się np. do transportu poszukiwanych osób lub przemytu rozmaitych cennych towarów.

Zarobioną dzięki zleceniom gotówkę możemy zainwestować w rozwój klubu oraz zakup nowych samochodów. Twórcy nie zapomnieli także o możliwości ich tuningowania, poprzez montowanie nowych, wydajniejszych części i dostosowanie wyglądu danej bryki do własnych preferencji. W miarę postępów w grze systematycznie budujemy reputację klubu, co przyciąga doń coraz lepiej płacących klientów i pozwala na wykonywanie znacznie bardziej opłacalnych zadań.

Istotną rolę w grze odgrywa także kwestia zarządzania ekipą. Możemy bowiem obsadzać jej członków w różnych miastach USA, co wpływa w znaczący sposób na ilość otrzymywanych zleceń. Wszystkie te misje realizujemy jednak własnoręcznie, siadając za kierownicą wybranego wozu. W porównaniu z pełnoprawnym The Crew, w grze nie znajdziemy niestety ogromnego otwartego świata, a sam model jazdy został mocno uproszczony. Sprowadza się on głównie do zmiany pasa ruchu celem uniknięcia kolizji i kolekcjonowania rozrzuconych wzdłuż drogi bonusów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 6.4 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Crew Road Empire

12+

The Crew Road Empire – Ubisoft pracuje nad mobilną odsłoną marki
The Crew Road Empire – Ubisoft pracuje nad mobilną odsłoną marki

wiadomość19 listopada 2014

Firma Ubisoft zapowiedziała The Crew Road Empire, czyli mobilną grę wyścigową stanowiącą produkcję poboczną w stosunku do nadchodzącego projektu konsolowego.