Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWWW
Okładka The Big Bang Theory: MysticWarriors of Ka’a (WWW)

The Big Bang Theory: MysticWarriors of Ka’a WWW

The Big Bang Theory: MysticWarriors of Ka’a to gra karciana, przypominająca Magic: The Gathering, inspirowana popularnym serialem komediowym The Big Bang Theory. To właśnie w jednym z odcinków Teorii Wielkiego Podrywu, bohaterowie zagrywali się w MysticWarriors of Ka’a.

Towarzyskie | fantasy

WWW
Okładka The Big Bang Theory: MysticWarriors of Ka’a (WWW)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

1sierpnia2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Big Bang Theory: MysticWarriors of Ka’a to karciana gra strategiczna dostępna za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Tytuł pierwotnie był fikcyjną karcianką, w którą zagrywali się główni bohaterowie popularnego zarówno za oceanem, jak i w naszym kraju, serialu komediowego The Big Bang Theory (Teoria Wielkiego Podrywu). W zamierzeniu jego twórców MysticWarriors of Ka’a miała być swoistą parodią Magic: The Gathering, podkreślającą przynależność głównych postaci do subkultury tzw. „nerdów”, spędzających większość czasu przy grach fantasy i nieprowadzących zbyt bujnego życia towarzyskiego. Choć jej zasady nigdy nie zostały nakreślone w samym serialu, to studio Dire Wolf Digital podjęło się zadania stworzenia komputerowej adaptacji MysticWarriors of Ka’a.

Tytuł jest niezwykle prostą wariacją na temat karcianych gier fantasy. Dysponując zestawem kilku bohaterów i bestii musimy pokonać rywala. Możemy tego dokonać na dwa sposoby: wystawiając rzuconej przez przeciwnika karcie z bohaterem, własną kartę z bohaterem o wyższej randze lub dominującej nad oponentem runie. Mecz składa się z kilku rund, a tryumfuje ten, kto wykaże się lepszą skutecznością i wygra ich więcej.

Twórcy przygotowali kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki i rozbudowane opcje społecznościowe. Oprawa graficzna tytułu nie odbiega poziomem od większości gier tego typu dostępnych za pośrednictwem portalu Facebook.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do The Big Bang Theory: MysticWarriors of Ka’a

Wymagania wiekowe The Big Bang Theory: MysticWarriors of Ka’a

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe The Big Bang Theory: MysticWarriors of Ka’a

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • Facebook