Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Test Drive: Off-Road 2 (PC)
OkładkaTest Drive: Off-Road 2 (PC)

Test Drive: Off-Road 2 PC

Druga odsłona spin-offu serii Test Drive skierowana do zwolenników jazdy przełajowej. Zasiadamy za kierownicą jednego z licencjonowanych samochodów z Hummerem na czele i staramy się prześcignąć rywali na kilkunastu trasach pokrytych błotem, śniegiem lub piachem.

Wyścigi | samochodowe | off-road | rajdy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Test Drive: Off-Road 2 Premiera PC

31października1998

producent: Accolade wydawca: Accolade

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Test Drive: Off-Road 2

Stunt GP

Insane (2001)

4x4 Evolution

Test Drive: Off-Road 2 to następca wydanej w 1997 roku zręcznościowej gry wyścigowej skupiającej się na rywalizacji pojazdów terenowych. W przeciwieństwie do pierwowzoru twórcy znacznie rozszerzyli liczbę dostępnych maszyn. W produkcji studia Accolade znalazło się przeszło dwadzieścia samochodów podzielonych na kilka kategorii: Hummery, militarne, safari, SUV-y oraz ciężarówki.

Wbrew poruszanej tematyce wszystkie spośród przygotowanych na potrzeby gry tras cechują się stosunkowo niewielką otwartością. Z reguły próba wykroczenia poza wytyczony przez twórców szlak wiąże się ze zderzeniem z niewidzialną barierą. Dlatego o tym, że mamy do czynienia z zawodami off-roadowymi świadczy przede wszystkim nawierzchnia, na której zmagają się kierowcy. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie dominuje błoto, śnieg oraz piach. W trakcie zabawy w pojedynczym wyścigu lub mistrzostwach przejedziemy się między innymi po plaży i stromych górskich przełęczach.

Twórcy rozszerzyli tryb wieloosobowy. Dzięki temu za pośrednictwem sieci może zmierzyć się jednocześnie do ośmiu graczy.

Oprawa graficzna gry Test Drive: Off-Road 2 prezentuje się przeciętnie. Pomimo wsparcia dla akceleratorów 3D zarówno pojazdy, jak i otoczenie cechują się stosunkowo niewielką szczegółowością. Do dyspozycji graczy oddano szereg ustawień kamery pozwalających na dostosowanie widoku do własnych preferencji. W trakcie zabawy towarzyszy nam ścieżka muzyczna składająca się głównie z rockowych utworów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Test Drive: Off-Road 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Test Drive: Off-Road 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 200 MHz
  • 16 MB RAM
  • karta grafiki 16 MB
  • 150 MB HDD
  • Windows 95/98