Wyszukiwarka gier
Taxi!

Taxi!

PC
po premierze

Data wydania: 22 sierpnia 2014

Symulacje, TPP, Ekonomiczne, Elementy zręcznościowe, Singleplayer

Taxi! to produkcja stworzona przez studio Excalibur Publishing Limited, będąca mieszanką gry zręcznościowej, ekonomicznej oraz symulatora. Tytuł pozwala rozwinąć posiadaną firmę taksówkarską na wielu różnych płaszczyznach w taki sposób, aby ta z czasem mogła stać się liderem w swojej branży.

1.4

Gracze

5.1

Steam

OCEŃ
Oceny

Stworzone z myślą o komputerach PC Taxi! to swoista mieszanka gry zręcznościowej, symulatora jazdy oraz produkcji ekonomicznej. Ten niezależny tytuł stworzony został przez studio Excalibur Publishing Limited, odpowiedzialne chociażby za wydanie Farming World czy Zoo Park Tycoon.

Podczas zabawy naszym celem jest rozwinąć posiadaną firmę taksówkarską w taki sposób, aby z czasem stała się ona wiodącym przedsiębiorstwem na rynku. W tym celu sukcesywnie ulepszamy swoje samochody i zatrudniamy bardziej doświadczonych kierowców. Z tymi trzeba jednak uważać – niektórzy taksówkarze radzą sobie bowiem dobrze wyłącznie z pewnymi kursami i tylko w pewnych modelach taksówek. Warto również zastanowić się na tym, czy opłacalne będzie oferować pracę osobom, które preferują szybką jazdę po mieście w celu zdobycia dodatkowej gotówki w zamian za krótszy czas przejazdu. Wszystko dlatego, że wówczas częściej będziemy musieli przeprowadzać stosowne naprawy naszych wozów. Ponadto, oprócz wspomnianych wyżej elementów rozgrywki, Taxi! pozwala na kupowanie nowych pojazdów, serwisowanie ich, tankowanie czy ulepszanie części mechanicznych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyśmy zajęli się szukaniem tajnych przesyłek, które pozwolą odblokować nowe taksówki.

Czytaj więcej

Platformy:

PC Windows

PC WindowsPolskie napisy

Producent: Excalibur Games

Wydawca: Excalibur Games

Polski wydawca: Play-publishing

Ograniczenia wiekowe: brak ograniczeń

Publicystyka

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Taxi!:

PC Windows

PC / Windows

Minimalne wymagania sprzętowe:
Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB 8500 GT lub lepsza, 2 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8.

Oceny gry

Średnie Oceny:

1.4

Ocena Graczy

Średnia z 15 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

5.1

Ocena STEAM

"Mieszane"

Średnia z 226 ocen gry wystawionych przez użytkowników STEAM.

Ocena STEAM
Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Symulacyjne
2016-03-02
02:04

BracoForOne Konsul

BracoForOne

stare taxi najlepsze inaczej crazy taxi

Komentarz: BracoForOne
2025-10-25
16:39

Patryk7 Chorąży

Patryk7

Taka sobie gierka.. może ambicje były spore, jednak wyszło to średnio. Jeździmy po jednym z trzech miast, albo zlecamy to naszym dziwnym kierowcom. Daję polecajkę, ale to takie 5.5/10 max..

Komentarz: Patryk7

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl