Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Target (PC)

Target PC

Jest to gra akcji, która przenosi nas do roku 1997, gdzie po rozpadzie Związku Radzieckiego w państwach dawnego Układu Warszawskiego otworzyły się niespotykane dotąd możliwości dla płatnych morderców.

Akcji

PC Windows
Okładka Target (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

22kwietnia1998

22kwietnia1998

pudełko PL

Target to gra akcji, która przenosi nas do roku 1997, gdy po rozpadzie Związku Radzieckiego w państwach dawnego Układu Warszawskiego zapanowało rozprężenie. Sytuację tę zaczęły wykorzystywać różne grupy przestępcze pragnące władzy i zysków. Tajemnicze zgony, bombowe prezenty i miażdżyca ołowiowa na trwałe wpisały się w krajobraz Wschodniej Europy.

Ci którzy przeżyli okres chaosu chcieli się zrewanżować, a ponieważ nie chcieli mieszać w to swoich „żołnierzy”, zdecydowali się na usługi zawodowców, zatrudniając najemników. Gracz ma okazję wyruszyć na wojnę z nowoczesnymi organizacjami mafijnymi, wywodzącymi się głównie zza wschodniej granicy Polski. Każdy z bohaterów ma wiele rodzajów broni jak np.: pistolety, karabiny, strzelby, miotacze ognia a nawet łom, oraz różne rzeczy pomagające w wypełnieniu misji: motocykl, lornetkę, noktowizor, kombinezon azbestowy, dekoder elektroniczny, apteczkę.

  • Akcja gry dzieje się w Polsce. Fotorealistyczna grafika została zrealizowana na podstawie kilku tysięcy zdjęć i dobrze przedstawia polskie realia.
  • 10 wielopoziomowych misji dla pojedynczego gracza oraz 10 aren do pojedynków wieloosobowych nawet do 16 graczy.
  • Tryb gry dwóch graczy na jednym komputerze, dzięki opcji „dzielony ekran”.
  • Realistyczne odgłosy świata gry zrealizowano w technice 3D Sound. Tła muzyczne zostały nagrane przez Macieja Pawłowskiego i Łukasza Targosza.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 1CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 131 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39 PLN

Wymagania wiekowe Target

12+

Wymagania sprzętowe Target

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 133MHz
  • 32MB RAM