Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneNDS
Okładka Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 (NDS)
OkładkaTamagotchi Connection: Corner Shop 2 (NDS)

Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 NDS

Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 traktuje o hodowaniu wirtualnego zwierzątka. Jest to druga część popularnej (zwłaszcza w Japonii) gry, opartej na znanym chyba każdemu Tamagotchi – mini-symulatorze życia, w którym opiekujemy się kurczaczkiem, zamieszkującym jajko.

Strategiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 Premiera NDS

14listopada2006

producent: NaNaOn-Sha wydawca: Bandai Namco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Tamagotchi Connection: Corner Shop 2

The Urbz: Sims in the City

Beetle King

Dinosaur King

Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 traktuje o hodowaniu wirtualnego zwierzątka. Jest to druga część popularnej (zwłaszcza w Japonii) gry, opartej na znanym chyba każdemu Tamagotchi – mini-symulatorze życia, w którym opiekujemy się kurczaczkiem, zamieszkującym jajko. Twórcy gry poszli jednak dalej i rozwinęli pomysł, umożliwiając graczowi wcielenie się we właściciela sklepiku, zamieszkanego przez dziesiątki różnych stworków!

Praca w sklepiku wymaga wykonywania wielu różnych czynności, które gracz realizuje w postaci mini-gier. Pomyślne ukończenie jakiegoś zadania powiększa wirtualny portfel gracza walutą, dzięki której można kupować jedzenie, ubranka i zabawki, które sprawiają że Tamagotchi stają się szczęśliwe. Do mierzenia ich szczęścia służy specjalny system, składający się pięciu różnych wskaźników, dzięki którym na bieżąco kontrolujemy stan naszych podopiecznych. Osiąganie coraz to wyższych poziomów szczęścia umożliwia otwieranie nowych sklepików jak na przykład bar sushi czy kręgielnia (niedostępne w pierwszej części gry) lub udoskonalanie już znanych z poprzedniej części – np. hala koncertowa, w której przy pomocy mikrofonu, wbudowanego w NDS, możliwe jest wspólne śpiewanie z naszymi Tamagotchi! Wiele z mini-gier wykorzystuje możliwości ekraniku dotykowego, a cała gra jest okraszona bardzo oryginalną grafiką.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 84 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Tamagotchi Connection: Corner Shop 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.