Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Sword Art Online: Integral Factor (AND)
OkładkaSword Art Online: Integral Factor (AND)

Sword Art Online: Integral Factor

Dedykowana platformom mobilnym gra action RPG, osadzona w cieszącym się dużą popularnością uniwersum Sword Art Online, znanym m.in. z powieści ilustrowanych oraz serii Anime. W produkcję możemy zagrać za darmo.

RPG | TPP | science fiction | zagraj za darmo | manga i anime | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sword Art Online: Integral Factor Premiera

28mar2018

AND iOS

Gry podobne do Sword Art Online: Integral Factor

Genshin Impact

Naruto: Slugfest

Blade & Soul: Revolution

Przygotowane z myślą o AND i iOS Sword Art Online: Integral Factor jest trójwymiarową grą RPG akcji, rozgrywającą się w świecie znanym z japońskich ilustrowanych powieści oraz seriali animowanych. W tytule nie wcielamy się jednak w Kirito – bohatera anime – a w wykreowanego przez siebie protagonistę. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada firma Bandai Namco Entertainment.

Fabuła

Uniwersum Sword Art Online zaciera granicę pomiędzy grą a rzeczywistością. Podstawowe założenie fabuły jest bardzo proste: bohater został uwięziony w funkcjonującej na bazie rzeczywistości wirtualnej grze komputerowej (VRMMORPG), tytułowym Sword Art Online, i może się z niej wydostać dopiero po spełnieniu warunków narzuconych przez twórców. Co więcej, śmierć poniesiona w boju wewnątrz gry kończy się śmiercią w świecie rzeczywistym.

Fabuła Sword Art Online: Integral Factor przybliża wydarzenia opowiedziane w powieściach oraz anime. Gracz wciela się w byłego beta-testera SAO, uwięzionego wewnątrz gry po jej premierze.

Mechanika

Wydane na AND i iOS Sword Art Online: Integral Factor jest trójwymiarową grą RPG akcji. Obserwując swojego bohatera zza pleców (kamera TPP), eksplorujemy środowisko i walczymy z kolejnymi przeciwnikami. W czasie starć korzystamy z niebezpiecznych ataków specjalnych. Produkcja Bandai Namco oferuje 100 różnych poziomów i wiele rodzajów przeciwników, w tym potężnych bossów, w starciu z którymi będziemy potrzebowali pomocy swoich przyjaciół.

Tryby gry

Rozgrywka w Sword Art Online: Integral Factor skupia się na sieciowym trybie wieloosobowym.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Sword Art Online: Integral Factor jest trójwymiarowa i prezentuje przyzwoity poziom na tle innych produkcji mobilnych. Stylistyka nawiązuje oczywiście do anime rozgrywającego się w tym samym uniwersum.

Dodatkowe informacje

Sword Art Online: Integral Factor jest grą F2P, co oznacza, że możemy w nią grać za darmo. Twórcy zarabiają na rozbudowanym systemie mikropłatności.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Sword Art Online: Integral Factor: 12+

Sword Art Online: Integral Factor Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS