Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3PCX360
Okładka Survivor (PS3)
OkładkaSurvivor (PS3)

Survivor

Nietypowa gra akcji z widokiem trzeciej osoby, która daje graczom możliwość uczestnictwa w największych katastrofach jakie miały miejsce na w XX wieku.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Survivor to wyjątkowo nowatorska gra z gatunku TPP, w której gracz staje przed obliczem największych katastrof, znanych XX-wiecznej historii. Mieliśmy już cykl Resident Evil, w którym gracz musiał torować sobie drogę przez miasta i domy pełne żywych trupów – teraz przyszła kolej na znacznie większy rozmiar i zasięg zagrożenia. Autentyczne wydarzenia przeniesione zostały do świata gry, umożliwiając graczom uczestniczenie w tych tragicznych i dramatycznych chwilach.

Grę podzielono na odrębne scenariusze, w trakcie których gracz musi po prostu przeżyć, uczestnicząc w takich katastrofach jak na przykład zatonięcie Titanica, uderzenie huraganu Andrew z 1992 roku, atak z 11 września 2001 na World Trade Center, zagłada Hiroshimy, gigantyczne trzęsienie ziemi (8,1 stopnia w skali Richtera), które miało miejsce w Meksyku w 1985 roku oraz pożar w hipermarkecie, który miał miejsce w Peru w 2004 roku. Oprócz głównego celu gry, czyli przeżycia wyżej wymienionych katastrof, Survivor oferuje wiele zadań pobocznych, urozmaicających rozgrywkę (np. ratowanie ludzi podczas katastrofy). System gry oparty jest na pomyśle znanym z serii GTA, czyli maksimum swobody i realizmu, dzięki czemu gracz ma możliwość dużej interakcji z otoczeniem na olbrzymich przestrzeniach.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 84 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Survivor: 12+

PC
PS3
X360