Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Supremacy: Your Will Be Done (PC)

Supremacy: Your Will Be Done PC

Supremacy: Your Will Be Done to gra strategiczna rozgrywana w czasie rzeczywistym, w której Twoim zadaniem będzie pokonanie czterech władców galaktyki, poprzez zagarnięcie podporządkowanych im planet.

Strategiczne | science fiction

PC Windows
Okładka Supremacy: Your Will Be Done (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27czerwca1991

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Supremacy: Your Will Be Done to gra strategiczna rozgrywana w czasie rzeczywistym, w założeniach podobna do kultowej gry MicroProse, zatytułowanej Master of Orion. Twoim zadaniem jest pokonanie czterech władców galaktyki, poprzez zdobycie wszystkich podporządkowanych im planet.

Mimo swojej pozornej prostoty, Supremacy to produkt bardzo złożony. Na początku dysponujesz jedną planetą, która stanowić będzie bazę wszystkich operacji przeprowadzanych w kosmosie. Zanim Twoje armie zaczną siać grozę we wszechświecie, musisz wpierw zadbać o odpowiednie zaplecze materialne, dlatego też Twoim priorytetem powinno być zagwarantowanie mieszkańcom jedzenia i zapewnienie sobie dopływu gotówki przez wydobycie cennych minerałów. Gdy sytuacja na Twojej pierwszej planecie się unormuje, możesz zacząć przeprowadzać działania eksploracyjne. Jeżeli w układzie są jakieś niezamieszkane planety, należy wysłać na nie sondy i rozpocząć proces terraformingu. Później upychamy mieszkańców do statku transportowego i próbujemy stworzyć tam godne warunki życia. Jako, że Twój przeciwnik próbuje robić cały czas to samo, w końcu musi dojść do konfrontacji. Walka odbywa się tylko na terenie wrogich planet, wygrywa ten kto posiada większą liczbę żołnierzy i lepsze środki zagłady.

Supremacy posiada cztery poziomy trudności, symbolizowane przez wybór jednego z przeciwników. Z każdym kolejnym, ilość planet w układzie rośnie, przez co rozgrywka staje się odpowiednio dłuższa. Trzeba przyznać, że komputer nie jest w ciemię bity: potrafi sprawić sporo problemów i być równorzędnym rywalem w podbijaniu galaktyki. Grafika prezentuje bardzo dobry poziom, jest kolorowa i czytelna, a to w tego typu produkcjach jest przecież najważniejsze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Supremacy: Your Will Be Done

Wymagania wiekowe Supremacy: Your Will Be Done

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Supremacy: Your Will Be Done

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • PC AT 286 16MHz
  • 1MB RAM
  • VGA