Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCWii
Okładka Super Truck Racer (PC)

Super Truck Racer

Zręcznościowa gra wyścigowa stworzona z myślą o miłośnikach potężnych ciężarówek. Ścigamy się na jednej z dwunastu tras z zawodnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję lub wspólnie ze znajomym na podzielonym ekranie.

Wyścigi | samochodowe | ciężarówki

Okładka Super Truck Racer (PC)

data premiery gry:

29paź2010

Wii

20gru2011

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super Truck Racer to kolejna odsłona serii poświęconej potężnym ciężarówkom. Do dyspozycji gracza oddano szereg tirów o mocy przekraczającej nierzadko 1100 koni mechanicznych. Dzięki mocno uproszczonemu modelowi jazdy możemy skupić się na osiąganiu jak najlepszych czasów i pozostawieniu daleko w tyle przeciwników. Ze względu na zręcznościowy charakter rozgrywki zrezygnowano również z modelu zniszczeń.

Gracze mają do dyspozycji szereg trybów zabawy. Najważniejszy z nich stanowią mistrzostwa rozgrywające się na wszystkich z dostępnych dwunastu zróżnicowanych tras. Zawody odbywają się nie tylko za dnia, ale również w nocy. Wraz z odnoszeniem kolejnych sukcesów i zdobywaniem trofeów, odblokowujemy coraz potężniejsze maszyny, w tym między innymi wóz strażacki.

Oprócz mistrzostw do dyspozycji graczy oddano także dodatkowe wyzwania oraz próby czasowe polegające na uzyskaniu jak najlepszego czasu okrążenia, za co również otrzymujemy nagrody. W każdym momencie wyścigu możemy skorzystać z opcji powtórki, dzięki czemu nie przegapimy żadnego ważnego wydarzenia na torze.

Dla miłośników wspólnej zabawy ze znajomymi twórcy przygotowali opcję rozgrywki na podzielonym ekranie wraz z pozostałymi ciężarówkami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Gra Super Truck Racer prezentuje się przeciętnie pod względem oprawy graficznej. Dostępne pojazdy charakteryzują się stosunkowo niewielką szczegółowością, a kiepski efekt potęguje brak systemu zniszczeń.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Super Truck Racer

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PC
Wii