Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Super Powerboy (iOS)
OkładkaSuper Powerboy (iOS)

Super Powerboy

Wyprodukowana przez niezależne studio Pixel Blast mobilna platformówka z gatunku endless runnerów. Głównym bohaterem jest chłopak, żyjący w świecie ciemiężonym przez okrutne roboty. Tylko on może położyć kres tyranii maszyn.

Zręcznościowe | platformówki | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super Powerboy Premiera

anulowana

AND

5wrz2016

iOS

Gry podobne do Super Powerboy

Vector 2

Rayman Jungle Run

Canabalt

Super Powerboy to platformówka z nieskończoną rozgrywką, wyprodukowana przez niezależne studio Pixel Blast na urządzenia mobilne z systemem AND i iOS. Tytuł – cechujący się zaskakującą głębią rozgrywki i iście pixarowską oprawą audiowizualną – został wydany w modelu premium.

Fabuła

Głównym bohaterem gry jest pozornie niczym nie wyróżniający się chłopak, żyjący w futurystycznym świecie, ciemiężonym przez okrutne roboty. W rzeczywistości dysponuje on jednak solidnymi pokładami odwagi i koniec końców postanawia stawić czoła zautomatyzowanym wrogom.

Mechanika

We wstępnej fazie rozgrywki Super Powerboy na platformę AND i iOS nie wyróżnia się zbytnio od innych platformówek 2,5D z nieskończoną rozgrywką – bohater potrafi skakać i robić ślizg, dzięki czemu może omijać przeszkody oraz przeciwników. Wystarczy jednak spędzić z grą parę chwil, aby odkryć, że ma ona do zaoferowania znacznie więcej.

Z czasem gracz awansuje na wyższe poziomy doświadczenia i odblokowuje kolejne elementy specjalnego kombinezonu, przydającego bohaterowi nowych, cennych umiejętności. Buty umożliwiają grindowanie i docieranie w nowe miejsca, blaster służy do zestrzeliwania robotów, wzmocniony pancerz chroni chłopaka przed przeszkodami, a tarcza pozwala odbijać wystrzeliwane w jego kierunku pociski. Super Powerboy na urządzenia mobilne z systemem AND i iOS charakteryzuje się przy tym wysokim poziomem trudności, ale jednocześnie dostarcza dużo satysfakcji z czynienia postępów.

Technologia

Nie sposób nie zwrócić też uwagi na piękną, prerenderowaną szatę graficzną 2,5D, utrzymaną w stylu znanym przede wszystkim ze znakomitych animacji studia Pixar (m.in. Toy Story, Gdzie jest Nemo?, Auta).

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Super Powerboy: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND