Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS5PCPS4XONEiOSXSX
Okładka Super Impossible Road (PS5)
OkładkaSuper Impossible Road (PS5)

Super Impossible Road

Super Impossible Road to produkcja wyścigowa, w której kontrolujemy futurystyczny, kulisty pojazd na trasach przypominających nieco tor kolejki górskiej. Za tytuł odpowiada studio Wonderful Lasers.

Wyścigi | science fiction | elementy zręcznościowe | sieciowe | na 2 osoby | indie | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super Impossible Road Premiera

19sie2019

iOS

Gry podobne do Super Impossible Road

Hot Wheels Unleashed

Dangerous Driving 2

Can't Drive This

Super Impossible Road to dynamiczna gra wyścigowa, w której siadamy za sterami futurystycznego pojazdu w kształcie kuli. Produkcja jest kontynuacją Impossible Road wydanego w 2013 roku na urządzeniach mobilnych. Za jej opracowanie odpowiadają autorzy pierwszej części – studio Wonderful Lasers. Wydawcą jest firma Rogue Games.

Mechanika

W Super Impossible Road akcję obserwujemy zza kierowanego pojazdu (z tzw. perspektywy TPP). Zabawa polega na ściganiu się z innymi uczestnikami wyścigu, przy czym warto tutaj odnotować dwie charakterystyczne mechaniki. Po pierwsze, tory są generowane losowo, dzięki czemu każda rozgrywka wygląda nieco inaczej. Po drugie, trasy przypominają nieco kolejkę górską typu rollercoaster i podróżując po nich możemy skracać sobie drogę skacząc z jednego miejsca na inne, położone niżej.

Dodatkowo gracz ma możliwość dostosowania zarówno wyglądu, jak i wyposażenia swojego pojazdu, przy czym to drugie wpływa na statystyki, a tym samym osiągi.

Tryby gry

W Super Impossible Road możemy grać samotnie albo z innymi. Gra posiada tryb kariery, a także sieciowy moduł multiplayer stworzony z myślą o ośmiu graczach.

Kwestie techniczne

Super Impossible Road posiada niezłą, trójwymiarową oprawę graficzną. Jest to konwersja produkcji znanej ze smartfonów (iOS), jednak wersje dedykowane pecetom i konsolom zostały usprawnione o dodatkowe efekty, takie jak cienie w czasie rzeczywistym, odbicia i oświetlenie wolumetryczne. W przypadku niektórych platform możemy też oczekiwać płynności na poziomie 120 klatek animacji na sekundę.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Super Impossible Road: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
PS4
XONE
PS5
XSX
iOS