Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCSwitch
Okładka Super Crush KO (PC)

Super Crush KO

Platformowa gra akcji łącząca cechy brawlera i shoot 'em upa. W trakcie rozgrywki wcielamy się w dziewczynę próbującą powstrzymać zbuntowaną sztuczną inteligencję przed przejęciem kontroli nad futurystycznym miastem.

Akcji | platformówki | 2D | beat 'em up | indie | shoot 'em up | side-scroll

Okładka Super Crush KO (PC)

producent: Vertex Pop

wydawca: Vertex Pop

Strona oficjalna

data premiery gry:

16sty2020

PC Switch

Super Crush KO jest hybrydą shoot'em upa i brawlera. Produkcja została opracowana przez niezależne studio Vertex Pop, czyli zespół, w którego portfolio można znaleźć ciepło przyjęte We Are Doomed oraz pokrewne gatunkowo Graceful Explosion Machine.

Fabuła

Warstwa fabularna w Super Crush KO stanowi jedynie pretekst do rozpoczęcia dynamicznej zabawy. Gracze trafiają do futurystycznego miasta, które przemierzają w skórze odważnej dziewczyny. Ich zadaniem jest powstrzymanie zbuntowanej Sztucznej Inteligencji przed podbojem metropolii.

Mechanika

W Super Crush KO akcję ukazano z boku. Rozgrywka polega na podążaniu w prawo i eliminacji wszystkiego, co stanie nam na drodze – od szeregowych oponentów występujących w ilościach hurtowych, aż po znacznie potężniejszych bossów. W starciach protagonistka korzysta tak z silnych ataków wręcz, jak i z broni palnej, eliminując nieprzyjaciół na odległość. Nasze poczynania są na bieżąco oceniane przez system punktacji – chcąc zdobyć jak najlepszy wynik (którym następnie można się pochwalić na internetowych tablicach rekordów), należy łączyć ataki w widowiskowe kombinacje.

Kwestie techniczne

Dwuwymiarową grafikę gry Super Crush KO utrzymano w cukierkowej stylistyce charakterystycznej dla wcześniejszych dzieł studia Vertex Pop. W zmaganiach towarzyszy nam zagrzewający do boju soundtrack.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 53,99 PLN

Gry podobne do Super Crush KO

Wymagania wiekowe Super Crush KO

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Super Crush KO

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 240 lub lepsza, 500 MB HDD, Windows 7/8/10
Minimalne: Intel Core 2 Duo 1.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, 500 MB HDD, Windows XP SP3

PC
Switch