Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PC
Okładka Strike Force: Red Cell (X360)

Strike Force: Red Cell

Strike Force: Red Cell jest pozycją, będącą de facto rozwiniętą wersją popularnej modyfikacji pecetowej gry Unreal Tournament 2004. Na tapecie znalazł się ponownie temat wojny z terroryzmem, którą toczymy z perspektywy pierwszej osoby.

Akcji | FPP | strzelanki

Okładka Strike Force: Red Cell (X360)

data premiery gry:

anulowana

PC X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Strike Force: Red Cell jest pozycją, będącą de facto rozwiniętą wersją popularnej modyfikacji pecetowej gry Unreal Tournament 2004. Początkowo programiści z Vision Studios zamierzali przygotować jedynie komputerową edycję omawianego produktu, ale ostatecznie postanowili opracować również konwersję, dedykowaną stacjonarnej konsoli Xbox 360.

Na tapecie znalazł się ponownie temat wojny z terroryzmem, którą toczymy z perspektywy pierwszej osoby. Dołączamy do specjalnego oddziału, stworzonego z członków amerykańskiej jednostki Delta Force, brytyjskiej SAS, niemieckiej GSG 9 etc. Trafiamy zatem do zaiste elitarnego towarzystwa, trudniącego się na co dzień szybkim i efektywnym zwalczaniem zagrożenia ze strony rozmaitych wichrzycieli. Skuteczność zapewnia nam z kolei dwanaście rodzajów autentycznej broni palnej.

Kampania, przeznaczona dla pojedynczego użytkownika, składa się z ośmiu rozbudowanych scenariuszy, połączonych w zgrabną całość warstwą fabularną. Natomiast w trybie zabawy wieloosobowej, oferującym cztery różne warianty rozgrywki, eksplorujemy aż dwanaście obszernych map. W wirtualnej rzeczywistości możemy pokierować jedną z piętnastu odmiennych postaci – zostało udostępnionych pięć specjalności, z których każda jest podzielona na trzy typy. Całości dopełnia wysokiej jakości Sztuczna Inteligencja oraz silnik graficzny Reality Engine ze stajni Artifical Studios, zastosowany również w Monster Madness.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Gry podobne do Strike Force: Red Cell

Wymagania wiekowe Strike Force: Red Cell

16+

Wymagania sprzętowe Strike Force: Red Cell

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Strike Force: Red Cell wcześniej, niż zapowiadano
Strike Force: Red Cell wcześniej, niż zapowiadano

wiadomość4 kwietnia 2006

Strike Force to nazwa doskonale znana miłośnikom Unreal Tournament 2004, bowiem odnosi się do jednej z bardziej popularnych modyfikacji owej pozycji. Dobra passa SF skłoniła programistów z Vision Studios do rozpoczęcia prac nad Strike Force: Red Cell, czyli samodzielną grą dla komputerów osobistych klasy PC i konsol Xbox 360.

Strike Force Red Cell - jednak nie w tym roku
Strike Force Red Cell - jednak nie w tym roku

wiadomość16 października 2005

W lipcu informowaliśmy Was, iż firma Vision Studios odpowiedzialna za stworzenie Strike Force, realistycznego, wojskowego moda do Unreal Tournament 2004, przymierza się do wydania jego komercyjnej wersji. Dobra wiadomość jest taka, iż prace nadal trwają, zła - Strike Force Red Cell ukaże się dopiero w roku 2007.

PC
X360