Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Street Legal (PC)
OkładkaStreet Legal (PC)

Street Legal PC

Wyścigi samochodowe pozwalające przeżyć emocje podobne do tych, które towarzyszą ulicznym rajdowcom i ścigać się za pieniądze w różnych miejscach metropolii, m.in. na cichych i spokojnych przedmieściach oraz w zatłoczonym centrum.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Street Legal Premiera PC

19października2002

producent: Invictus wydawca: Activision Value

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Wyścigi rozgrywające się na ulicach miast są niezwykle niebezpieczne i przy tym nielegalne. Jednak mnóstwo młodych ludzi jest w stanie zaryzykować własne zdrowie, ponieść konsekwencje w przypadku ujęcia przez Policję, czy wydać mnóstwo pieniędzy na remont samochodu po wypadku, tylko dla wyjątkowych emocji i przysłowiowego zastrzyku adrenaliny. Street Legal Racing pozwala przeżyć emocje podobne do tych, które towarzyszą ulicznym rajdowcom i ścigać się za pieniądze w różnych miejscach metropolii, m.in. na cichych i spokojnych przedmieściach oraz w zatłoczonym centrum. W miarę postępów w kolejnych wyścigach, awansujemy w hierarchii kierowców ulicznych, co umożliwia nam wzięcie udziału w bardziej prestiżowych zawodach.

Gra określana jest przez swoich twórców jako najbardziej dynamiczne wyścigi uliczne dostępne na jakąkolwiek platformę. Najważniejszą zaletą Street Legal Racing jest dostępność całej gamy samochodów, zarówno zwykłych, ekonomicznych modeli seryjnych, jaki i superszybkich sportowych maszyn, oraz możliwość ingerencji w to, co znajduje się w naszym samochodzie. Jednym słowem, możemy przetransformować zwykły samochód w jedyną w swoim rodzaju uliczną „brykę”. Modyfikacjom można poddać w zasadzie wszystko, począwszy od silnika, a na lusterkach kończąc. Oczywiście każda zmiana techniczna ma wpływ na osiągi naszego samochodu. Nic nie stoi również na przeszkodzie by pomalować samochód w dowolny sposób, kolor, wzór, itp.

W Street Legal Racing musimy przeciwstawić się inteligentnym oponentom, którzy dynamicznie dostosowują swój styl jazdy do tego, co dzieje się na torze. Jeśli ktoś będzie ścigał się w sposób agresywny, nie zważając na większe bądź mniejsze uszkodzenia, oni również dostosują się do takiej rywalizacji. W grze znajdziemy także zaawansowany model zniszczeń pojazdów, co dodatkowo podnosi atrakcyjność całych zawodów.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 389 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Street Legal

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.