Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS2
Okładka Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game (PC)
OkładkaStrawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game (PC)

Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game

Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game to opowieść o słodkiej i pomocnej Strawberry Shortcake, kochającej spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi, którymi są: Angel Cake, Ginger Snap, Orange Blossom, Raspberry Torte i Lemon Meringue.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game Premiera

20paź2006

PS2

12paź2007

PC

Gry podobne do Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game

Disney's Tarzan: Gra Akcji

Shrek 2: The Game

Charlie and the Chocolate Factory

Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game to platformówka, należąca do cyklu gier przygotowanych z myślą o najmłodszych miłośnikach elektronicznej rozrywki. Pierwotnie została ona zadedykowana wyłącznie konsoli PlayStation 2, niemniej developerzy postanowili rozszerzyć grono fanów słodkiej „Truskaweczki” o posiadaczy PeCetów.

Rozpoczynając zabawę młody gracz wciela się tytułową Truskaweczkę (ang. Strawberry), której oryginalną kreację stworzono w 1977 roku i rozpowszechniano na kartkach pocztowych. Tym razem protagonistka musi pomóc swoim przyjaciołom, mającym od pewnego czasu poważne nocne problemy. Kłopot polega na tym, że nie mogą śnić. Z tego powodu dzielna bohaterka wyrusza do Krainy Snu, z zamiarem stworzenia nowych marzeń sennych dla swoich znajomych. Niestety okazuje się, że nie jest to takie proste, jakby się mogło wydawać.

Aby zrealizować postawione sobie zadanie Truskaweczka musi zaliczyć osiem poziomów, rozmieszczonych w czterech lokacjach na czele ze Strawberrylandem i Fabryką Snów. Wszędzie tam czekają na nią liczne przeszkody do pokonania i przeciwnicy, z którymi należy się zmierzyć. Biegając i skacząc po kolorowych platformach Strawberry ma sposobność do odblokowania specjalnych zdolności, pozwalających jej na szybkie i proste rozprawianie się z napotykanymi oponentami i poradzenie sobie z trudnościami. Dodatkowo na bohaterkę czeka sześć zabawnych mini-gier, uzupełniających tryb główny. Niniejsza pozycja posiada cztery zróżnicowane poziomy trudności dostosowane do wieku i umiejętności dziecka.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS2
PC