Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka StoneLoops! of Jurrassica (PC)
OkładkaStoneLoops! of Jurrassica (PC)

Brain College: StoneLoops! of Jurrassica PC

StoneLoops! of Jurrassica

Brain College: StoneLoops! of Jurrassica to gra logiczna, której akcja osadzona została w prehistorycznym świecie. Ekipa studia Codeminion Development przygotowała pięć odrębnych krain, które można przemierzyć rozwiązując po drodze rozmaite zagadki i łamigłówki.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Brain College: StoneLoops! of Jurrassica Premiera PC

27marca2008

pudełko PL

27marca2008

producent: Codeminion Development Studios wydawca: Big Fish Games wydawca PL: CI Games / City Interactive Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Brain College: StoneLoops! of Jurrassica

Brain College: Ancient Quest of Saqqarah

Brain College: Call of Atlantis

I-Dragon

Brain College: StoneLoops of Jurrassica to gra logiczna pozwalająca odkryć tajemnice prehistorycznego świata. Tytuł został stworzony przez firmę Codeminion, odpowiedzialną za wiele innych podobnych produkcji (np. Ancient Quest of Saqqarah).

Dzięki temu tytułowi możemy przenieść się miliony lat w przeszłość. W prehistorycznych czasach zwiedzimy dziką dżunglę, zobaczymy na własne oczy ogromne lodowce i wdrapiemy się na buchające lawą wulkany. W sumie przygotowano 5 różnorodnych krain. W niektórych musimy wysilić bardzo szare komórki, a w innych wystarczy tylko zręczność i szybkość.

Każdy z poziomów gry to zestaw logicznych łamigłówek i wyzwań. Łącznie jest ich aż 75. Gracze mogą bawić się również w jednym z 3 trybów: klasycznym (ograniczenie czasowe), strategicznym (brak ograniczenia czasowego) oraz survivalowym (gra trwa aż do momentu naszej porażki). Przechodząc poszczególne układy możemy zdobywać unikalne trofea, których ogólnie jest 24. Ponadto, dobre wyniki zagwarantują możliwość zbudowania własnego domu w każdej z pięciu krain – wiejskiej chatki, czy chociażby jaskini. Zabawę ułatwia także 9 bonusów o różnym działaniu.

Dobrą zabawę gwarantują także proste i intuicyjne sterowanie oraz ładna przejrzysta oprawa wizualna. Podczas naszych umysłowych wysiłków, w tle przygrywa przyjemna muzyka.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Brain College: StoneLoops! of Jurrassica cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Brain College: StoneLoops! of Jurrassica

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Brain College: StoneLoops! of Jurrassica Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista