Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith (PC)

Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith PC

Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith to przygotowany przez ekipę deweloperską studia LucasArts pakiet dodatków do gry akcji Jedi Knight: Dark Force II. W zestawie znalazły się m.in.

To jest dodatek do gry Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II.

Akcji | FPP | science fiction | Star Wars | filmy

PC Windows
Okładka Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15czerwca1998

25czerwca2001

pudełko PL

Mysteries of the Sith to pakiet rozszerzeń do gry akcji Jedi Knight: Dark Forces II, oferujący 29 nowych misji, w tym 14 do single playera. Poprawiono również engine gry zwiększając możliwości poruszania kamery oraz poprawiając efekty świetlne. Oprócz tego dostajemy całkowicie nową postać, Marę Jade, tajną agentkę Imperium Galaktycznego.

Fabuła gry przenosi nas pięć lat do przodu, po wydarzeniach, w których Kyle Katarn pokonał siedmiu Dark Jedi w grze Jedi Knight. Zainteresowana sławą i bohaterstwem, którym wykazał się Kyle, Mara Jade postanawia poznać go bliżej przybywając na tymczasową placówkę na Altyrze 5. Wkrótce Kyle dostaje informacje o nieznanej świątyni Sith i podąża jej tropem. Oczekując na Kyle, Mara postanawia na własną rękę wykonać kilka misji, które ostatecznie wciągają ją do niesamowitego świata starożytnych Sithów.

Podczas 14 misji gracz musi przemierzyć różnorodne trójwymiarowe przestrzenie, poczynając od pałacu zbrodni lorda Ka’Pa teh Hutt, do zabójczych bagien i podziemnych katakumb świątyni Sith, głęboko pod planetą Drommund Kaas. Do dyspozycji mamy cały zestaw nowych broni, takich jak karbonitowy pistolet, elektroskop BlastTech BH-35, samopowtarzalne działo plazmowe, bomby dymne, ładunki wybuchowe czy ciężki pistolet plazmowy BlasTech DL-44.

Możemy wykorzystać również pięć nowych mocy Jedi, takich jak Force Push, Chain Lightning, Lightsaber Throw, Foce Projection i Far Sight. Przeciwko nam stanie ponad 20 nowych przeciwników, znanych między innymi z filmów Star Wars. Do rozgrywki multiplayer przygotowano 15 map, z których 10 przeznaczonych jest do Death Match’ów, a pozostałe pięć do gry w trybie Kill the Fool With the Ysalamiri. Do gry w Mysteries of the Sith konieczne jest posiadanie Jedi Knight: Dark Forces II.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 188 głosów czytelników.

Gry podobne do Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith

Klasyfikacja PEGI Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 233MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Seria Jedi Knight trafi na Steama
Seria Jedi Knight trafi na Steama

wiadomość12 września 2009

Firma Lucasarts poinformowała, że Jedi Knight, czyli jedna z najlepszych serii gier rozgrywających się w świecie Gwiezdnych wojen, trafi do sprzedaży w dystrybucji cyfrowej. Już w przyszłym tygodniu na Steamie będzie można kupić wszystkie produkcje z sagi, począwszy od tytułu Dark Forces, który został wydany w 1995 roku. Wraz z grami powróci charyzmatyczny Kyle Katarn.

Lucas Classic Line wkrótce w sklepach

wiadomość14 czerwca 2001

W przyszły wtorek do sprzedaży trafi aż sześć gier z serii LUCAS CLASSIC LINE. Będą to 2 przygodówki: The Curse of Monkey Island i Grim Fandango oraz 4 gry z serii Star Wars: Rogue Squadron, Jedi Knight Mysteries of the Sith, X-Wing Alliance i X-Wing Collectors Series.