Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith (PC)
OkładkaStar Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith (PC)

Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith PC

Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith to przygotowany przez ekipę deweloperską studia LucasArts pakiet dodatków do gry akcji Jedi Knight: Dark Force II. W zestawie znalazły się m.in.

To jest dodatek do gry Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II.

Akcji | FPP | science fiction | Star Wars | filmy

Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith Premiera PC

15czerwca1998

pudełko PL

25czerwca2001

producent: LucasArts wydawca: LucasArts wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith

Star Wars: Republic Commando

Quake II

Star Trek Voyager: Elite Force

Mysteries of the Sith to pakiet rozszerzeń do gry akcji Jedi Knight: Dark Forces II, oferujący 29 nowych misji, w tym 14 do single playera. Poprawiono również engine gry zwiększając możliwości poruszania kamery oraz poprawiając efekty świetlne. Oprócz tego dostajemy całkowicie nową postać, Marę Jade, tajną agentkę Imperium Galaktycznego.

Fabuła gry przenosi nas pięć lat do przodu, po wydarzeniach, w których Kyle Katarn pokonał siedmiu Dark Jedi w grze Jedi Knight. Zainteresowana sławą i bohaterstwem, którym wykazał się Kyle, Mara Jade postanawia poznać go bliżej przybywając na tymczasową placówkę na Altyrze 5. Wkrótce Kyle dostaje informacje o nieznanej świątyni Sith i podąża jej tropem. Oczekując na Kyle, Mara postanawia na własną rękę wykonać kilka misji, które ostatecznie wciągają ją do niesamowitego świata starożytnych Sithów.

Podczas 14 misji gracz musi przemierzyć różnorodne trójwymiarowe przestrzenie, poczynając od pałacu zbrodni lorda Ka’Pa teh Hutt, do zabójczych bagien i podziemnych katakumb świątyni Sith, głęboko pod planetą Drommund Kaas. Do dyspozycji mamy cały zestaw nowych broni, takich jak karbonitowy pistolet, elektroskop BlastTech BH-35, samopowtarzalne działo plazmowe, bomby dymne, ładunki wybuchowe czy ciężki pistolet plazmowy BlasTech DL-44.

Możemy wykorzystać również pięć nowych mocy Jedi, takich jak Force Push, Chain Lightning, Lightsaber Throw, Foce Projection i Far Sight. Przeciwko nam stanie ponad 20 nowych przeciwników, znanych między innymi z filmów Star Wars. Do rozgrywki multiplayer przygotowano 15 map, z których 10 przeznaczonych jest do Death Match’ów, a pozostałe pięć do gry w trybie Kill the Fool With the Ysalamiri. Do gry w Mysteries of the Sith konieczne jest posiadanie Jedi Knight: Dark Forces II.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 206 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 233MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D