Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Sprung: A Game Where Everyone Scores (NDS)

Sprung: The Dating Game NDS

Sprung: A Game Where Everyone Scores

Sprung: The Dating Game to gra, którą określić można jako romantyczną przygodówkę, polegającą przede wszystkim na flirtowaniu. Gracz wciela się w dobrze wyglądającą, młodą osobę, szukającą miłości podczas wypoczynku w kurorcie narciarskim.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Sprung: A Game Where Everyone Scores (NDS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

8grudnia2004

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sprung: The Dating Game to gra, którą określić można jako romantyczną przygodówkę, polegającą przede wszystkim na flirtowaniu. Gracz wciela się w dobrze wyglądającą, młodą osobę, szukającą miłości podczas wypoczynku w kurorcie narciarskim. Podobnych jemu, mających ten sam cel, jest wielu. Spotkania rozgrywają się niemalże w całym miasteczku, począwszy od stoku narciarskiego, a skończywszy na nocnym klubie.

Gra składa się z pięćdziesięciu randkowych misji, w trakcie których istnieje możliwość stania się dowolnie wybraną barwną postacią, niezależnie od wieku czy płci. Unikalne historie bohaterów zostają przedstawiona w trakcie nieco zawiłych scen, które w znacznej mierze sprowadzają się do konwersacji. Radość sprawia możliwość podejmowania niemalże każdego tematu. Śmiałe dyskusje i z reguły zakręcone perypetie sprawiają, że przygoda staje się niezwykle zabawna. Jednak, aby zdobyć potencjalnego partnera, pamiętać należy by być czarującym i ujmującym.

Poza dobrym wrażeniem, niezbędna jest także odpowiednia strategia. W momencie planowania następnego ruchu, powinno się zwracać szczególną uwagę na formułowanie odpowiedzi przez oponenta. W trakcie spotkania istnieje również możliwość kuszenia go drobnymi, aczkolwiek wymownymi podarkami. Przybierając kreację mężczyzny gracz powinien podarować swojej wybrance flakon perfum.

Teoretycznie wszystkie chwyty są dozwolone. Pamiętać jednak należy, że zwykle istnieje tylko jeden właściwy scenariusz, wśród kilkudziesięciu możliwych do wyboru. Rozmowa wydaje się być z góry zaplanowana, nie pozostawiając możliwości pokierowania nią wedle własnego uznania, tak aby efekt końcowy był pozytywny. Podjecie złej (niezgodnej ze scenariuszem) decyzji powoduje zakończenie epizodu i powrót do początku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Sprung: The Dating Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.