Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka SpongeBob: Sponge on the Run (AND)
OkładkaSpongeBob: Sponge on the Run (AND)

SpongeBob: Sponge on the Run

Gra zręcznościowa typu runner wyprodukowana na licencji popularnego serialu animowanego o SpongeBobie Kanciastoportym. Tytuł jest jedną z kilku produkcji towarzyszących pełnometrażowemu filmowi o gąbczastym bohaterze.

Akcji | casual | dla dzieci | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SpongeBob: Sponge on the Run Premiera

22sty2015

iOS AND

producent: Nickelodeon wydawca: Nickelodeon

Gry podobne do SpongeBob: Sponge on the Run

Rayman Fiesta Run

Temple Run 2

Run Sackboy! Run!

SpongeBob The Movie: Sponge on the Run to zręcznościowa gra przeznaczona na urządzenia mobilne. Nawiązująca zasadami do produkcji takich jak Temple Run, stanowi jeden z kilku oficjalnych tytułów promujących pełnometrażowy film o SpongeBobie. Za produkcję odpowiada zespół studia Nickelodeon.

W SpongeBob The Movie: Sponge on the Run wcielamy się w tytułowego bohatera z zadaniem przebycia jak największej odległości. Gra, jak na klasycznego przedstawiciela gatunku endless runner przystało, nie oferuje żadnej warstwy fabularnej, a najistotniejszym zadaniem jest zbieranie porozrzucanych na trasie monet oraz unikanie porozstawianych przeszkód. W odróżnieniu od większości produkcji tego typu, możemy co pewien czas ewoluować w potężniejszą wersję SpongeBoba – wówczas nie musimy przejmować się nacierającymi na nas samochodami czy też barykadami.

Na końcu każdej planszy znajduje się portal, który przenosi nas do innej krainy – m.in. na podwodną autostradę czy też trasę pełną tenisowych piłek. To, w jakim miejscu się znajdziemy jest całkowicie losowe, dzięki czemu każda rozgrywka wygląda inaczej. Gra jest dodatkowo wyposażona w system mikropłatności, pozwalający np. kupować dodatkowe życia lub chwilową nietykalność.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe SpongeBob: Sponge on the Run: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND