Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Spacecraft (PC)
OkładkaSpacecraft (PC)

Spacecraft PC

Spacecraft to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w rolę pilota futurystycznego pojazdu, przemierzając tunele i niszcząc hordy wrogo nastawionych robotów.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spacecraft Premiera PC

12grudnia2004

pudełko PL

12maja2005

producent: MCS Studios wydawca: MCS Studios wydawca PL: Wydawnictwo Bauer

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Spacecraft

Descent 3

Descent II

Forsaken

Spacecraft to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w rolę pilota futurystycznego pojazdu, przemierzając tunele i niszcząc hordy wrogo nastawionych robotów. Celem gracza jest zwycięstwo w turnieju statków kosmicznych rozgrywających się na różnorodnych i ciekawych arenach. Autorzy gry czerpali pomysły głównie z klasycznego hitu o nazwie Descent, natomiast poszczególne elementy rozgrywki i styl gry z Quake III: Arena oraz Unreal Tournament. Do dyspozycji graczy zostaje oddanych 16 broni. Tryb widoku na pole bitwy jest możliwy do przełączenia pomiędzy FPP a TPP w każdym momencie gry. Autorzy nie zapomnieli również o wielbicielach gier sieciowych. Grać można za pomocą lokalnej sieci LAN oraz Internet. Jak zapewniają twórcy, tryb multiplayer został bardzo dobrze zoptymalizowany i nawet wolniejsze łącza nie powinny zagrażać w przeprowadzaniu fascynującego pojedynku.

Spacecraft obsługuje większość popularnych dziś kart graficznych. Dzięki systemowi automatycznej konfiguracji jakości efektów i grafiki w silniku, gracz, mający dobrą kartę 3D będzie mógł cieszyć się ze świetnych efektów a gracz, który ma słabszą kartę - z prędkości i wcale nie gorszej grafiki (relacja jakość/szybkość).

Do finalnego produktu dołączono ponadto oficjalne edytory do gry, którymi posługiwali się autorzy, pluginy dla 3D Studio Max oraz kod źródłowy. Dzięki temu osoby znające język C będą mogły całkowicie zmodyfikować grę, graficy będą mogli stworzyć nowe modele i mapy, pozostałe osoby - modyfikować parametry gry w edytorze skryptów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Spacecraft: Odpowiednia dla każdego wieku.