Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Space Marshals 3 (iOS)
OkładkaSpace Marshals 3 (iOS)

Space Marshals 3

Space Marshals 3 to trzecia odsłona izometrycznej taktycznej strzelanki od studia Pixelbite na urządzenia mobilne. Raz jeszcze bronimy porządku w galaktyce jako gwiezdny szeryf. Wrogich bandytów możemy eliminować na wiele sposobów, zarówno głośno, jak i po cichu.

Akcji | science fiction | widok izometryczny | taktyczne | indie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Space Marshals 3 Premiera

5lis2020

AND iOS

producent: Pixelbite wydawca: Pixelbite Strona oficjalna

Gry podobne do Space Marshals 3

Alien Breed

Halo: Spartan Assault

Space Pioneer

Space Marshals 3 to trzecia odsłona popularnej serii strzelanek na urządzenia mobilne. Ponownie oferuje ona niecodzienne połączenie westernu z science fiction. Grę stworzyło szwedzkie studio Pixelbite, odpowiedzialne także za Xenowerk i Reckless Racing. Tytuł został wydany w modelu epizodycznym. Pierwsze dwa poziomy są dostępne za darmo – resztę należy zakupić.

Fabuła

Opowieść kontynuuje wątki rozpoczęte w poprzednich odsłonach serii. Ich znajomość jednak nie jest wymagana do zrozumienia fabuły. Raz jeszcze wcielamy się w szeryfa Burtona, międzyplanetarnego stróża prawa. Zadaniem gracza jest eliminowanie bandytów, przestępców i łotrów zagrażających mieszkańcom odwiedzanych planet. Historia nie traktuje się zbyt poważnie i zawiera dużą dawkę humoru.

Mechanika

Space Marshals 3 to, tak jak poprzednie części, gra z gatunku twin-stick shooter. Akcję obserwujemy z góry, z perspektywy lotu ptaka. Lewa strona ekranu telefonu odpowiada za ruch, natomiast prawa za celowanie i strzelanie. Stuknięcie ekranu pozwala nam kucnąć, dzięki czemu przeciwnikom trudniej nas zauważyć. Poziomy są pełne osłon, za którymi szeryf Burton może się skryć przed wrogiem lub ostrzałem. Zabijanie przeciwników w bezpośredniej walce jest możliwe, aczkolwiek trudne. Burton jest podatny na obrażenia I szybko ginie. Przy celowaniu wygląda zza osłony, narażając się na postrzał, a adwersarze niemal zawsze mają nad nim przewagę liczebną. Podstawą rozgrywki staje się zatem eliminowanie wrogów pojedynczo i po cichu.

Gracz ma kilka sposobów na zabijanie wrogów z ukrycia. Podchodząc do przeciwnika od tyłu, możemy poddusić go do nieprzytomności. Strzały z zaskoczenia zadają zwiększone obrażenia. W większe grupy przeciwników można rzucić laską dynamitu lub granatem. Po mapach rozsiane są wrogie wieżyczki; znalazłszy kontrolujący je terminal, możemy przeprogramować je tak, aby powystrzelały przeciwników za nas.

Na każdej mapie znajduje się kilkoro wrogów priorytetowych. Eliminując ich, zapewniamy sobie wyższą ocenę na koniec poziomu. Im wyższa ocena, tym lepsze nagrody otrzymujemy. W ten sposób poszerzamy nasz arsenał. Do dyspozycji mamy między innymi rewolwery, pistolety, strzelby, karabiny, kusze, broń plazmową i laserową.

Tryby gry

Space Marshals 3 oferuje jedynie kampanię jednoosobową.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna oraz interfejs nie uległy znaczącej zmianie. Tak jak w Space Marshals 2, grafika jest w pełni trójwymiarowa. Podobać się może stylistyka i przejrzystość oprawy.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Space Marshals 3: 12+

AND
iOS