Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOSWWW
Okładka Soccer Stars (AND)
OkładkaSoccer Stars (AND)

Soccer Stars

Prosta piłkarska zręcznościówka, czerpiąca inspiracje z popularnego cymbergaja i stanowiącej jego wariację gry w kapsle. Zabawa polega na rywalizacji dwóch drużyn po pięciu zawodników, a jej celem jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnika.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | piłka nożna | Facebook

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Soccer Stars Premiera

3cze2014

AND

11cze2014

iOS

18gru2014

WWW

producent: Miniclip wydawca: Miniclip

Soccer Stars to wydana na platformie iOS, AND i WWW i ukierunkowana na rywalizację wieloosobową piłkarska gra zręcznościowa. Za stworzenie tytułu odpowiedzialna jest firma Miniclip, znana z niezliczonych gier mobilnych i przeglądarkowych, dostępnych w większości także bezpośrednio na stronie internetowej firmy.

Mechanika

Pod względem mechaniki, Soccer Stars czerpie inspiracje z klasycznego cymbergaja, czy też stanowiącej jego nieco rozwiniętą wersję gry w kapsle. Cała zabawa koncentruje się na rywalizacji dwóch drużyn, po pięciu zawodników każda, a jej celem jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnika poprzez uderzenie jej z odpowiednią siłą i pod odpowiednim kątem. Mimo niezwykle prostych zasad, do sukcesów w grze wymagana jest jednak spora praktyka i umiejętność właściwego wymierzenia uderzenia czy wykonywania rozmaitych trików, podobnie jak ma to miejsce np. na stole bilardowym.

Rozgrywki toczą się na kilku wirtualnych stadionach w różnych krajach świata, a każdy z nich cechuje się nie tylko odmiennym wyglądem, ale także wysokością wpisowego (przekładającą się na nagrodę za wygraną) oraz warunkami zwycięstwa. Celem może być więc zdobycie od jednego do trzech goli, bądź uzyskanie lepszego wyniku w określonym przedziale czasowym. Każda wygrana – oprócz wirtualnej waluty – skutkuje także zdobyciem odpowiedniej liczby fanów, pozwalających na awans na coraz to wyższe poziomy gracza. W miarę postępów rozgrywki, za wirtualne bądź realne pieniądze możemy w wewnętrznym sklepie gry nabywać oryginalne wzory kapsli, czy też unikalne formacje boiskowe.

Tryby rozgrywki

Gra Soccer Stars koncentruje się wyłącznie na pojedynkach pomiędzy graczami, a dzięki połączeniu z naszym kontem na Google+ lub Facebooku, rywalizować możemy nie tylko z losowo dobieranymi przeciwnikami, ale także z naszymi znajomymi. Oprócz standardowych meczów „jeden na jednego”, Soccer Stars pozwala na branie udziału w bardziej rozbudowanych turniejach i mistrzostwach, a także innych eventach okolicznościowych.

Kwestie techniczne

Wydana na platformie iOS, AND i WWW gra Soccer Stars odznacza się niezwykle prostą, ale estetyczną i miłą dla oka oprawą wizualną, adekwatną do casualowego charakteru rozgrywki.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1 - 2  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Soccer Stars: Odpowiednia dla każdego wieku.

Soccer Stars Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS
WWW