Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCX360
Okładka Smooth Operators: Call Center Chaos (X360)
OkładkaSmooth Operators: Call Center Chaos (X360)

Smooth Operators: Call Center Chaos

Smooth Operators: Call Center Chaos to gra symulacyjno-strategiczna, wyprodukowana przez studio Andreas Heydeck Games. Gracz wciela się w rolę szefa firmy zajmującej się usługami telefonicznej infolinii.

Strategiczne | 2D | humorystyczne | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Smooth Operators: Call Center Chaos Premiera

14wrz2012

PC X360

Gry podobne do Smooth Operators: Call Center Chaos

The Bluecoats: North vs South

Smooth Operators: Call Center Chaos jest dziełem niezależnego studia Andreas Heydeck Games, znanego przede wszystkim z serii Meep. Tym razem deweloperzy ze szwedzkiej Karlskogi postanowili zmierzyć się z symulacją menedżerską.

Gracz wciela się w rolę szefa niewielkiej firmy zajmującej się usługami telefonicznej infolinii. Jego zadaniem jest zbudowanie prężnie działającego call-center. Wymaga to z jednej strony dbałości o dobre relacje z klientami zleceniodawców, a z drugiej troski o wysoką motywację i zadowolenie z pracy wśród podległych pracowników.

Rozgrywka polega na zarządzaniu biurem. Do obowiązków gracza należy m.in. zatrudnianie i zwalnianie pracowników, zakup wyposażenia, zapewnienie odpowiednich warunków pracy, motywowanie, wznoszenie nowych kondygnacji budynku oraz budowa zaplecza socjalnego. Duże znaczenie ma czynnik ekonomiczny. Wynagrodzenie od zleceniodawców zależy bezpośrednio od liczby i stopnia zadowolenia klientów obsługiwanych przez infolinię.

System sterowania w grze opiera się na decyzjach podejmowanych poprzez rozwijane menu. Poziom trudności wyzwań stawianych przed graczem rośnie w trakcie zabawy (im bardziej rozbudowana firma i większa liczba pracowników, tym więcej decyzji należy podejmować w krótkim czasie).

Oprawa audiowizualna Smooth Operators: Call Center Chaos nawiązuje do stylistyki retro. Twórcy zdecydowali się na dwuwymiarową grafikę z wyraźnie zaznaczonym efektem pikselizacji. Zabawie towarzyszą wpadające w ucho, skoczne melodyjki.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Smooth Operators: Call Center Chaos: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
X360