Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Smash Online (PC)

Smash Online PC

Smash Online to dedykowana entuzjastom tenisa ziemnego gra MMO wyprodukowana przez studio Nstorm.

Sportowe | zagraj za darmo | MMO

PC Windows
Okładka Smash Online (PC)

producent: Nstorm Co

wydawca: gamigo AG

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29lutego2008

Smash Online łączy w sobie elementy sportowych produkcji oraz cechy gier MMO – wraz z kolejnymi rozgrywanymi spotkaniami zdobywamy punkty doświadczenia, uprawniające nas do startu w coraz większych i bardziej opłacalnych turniejach. Podobnie jak w klasycznych grach MMO na początku tworzymy swoją postać, decydując przy tym o kilku podstawowych cechach jej wyglądu (płeć, kolor ubrania czy rakiety).

Sam system rozgrywki opiera się przede wszystkim na dwóch elementach: treningu, oraz turniejowych i towarzyskich spotkaniach z innymi graczami. Ćwiczyć możemy wszystkie podstawowe zagrania znane z prawdziwych tenisowych kortów: backhand, forhend, serwy, smashe oraz woleje. Każda z sesji treningowych to osobna minigierka, bardzo podobna do tych znanych z Virtua Tennis. Szlifując którąś z zagrywek otrzymujemy punkty, które podnoszą nasze statystyki.

Wytrenowaną i przygotowaną do spotkań postać możemy wysłać do jednego z kilku dostępnych pokojów gier, odpowiadających trybom rozgrywki w Smash Online. Mamy więc możliwość rozegrania spotkania amatorskiego z graczami o podobnym do nas poziomie, możemy również wziąć udział w rozgrywce na punkty, gdzie poza doświadczeniem zdobędziemy również wirtualną gotówkę, lub też wystartować w rozgrywkach dla gwiazd, czyli cyklu turniejów organizowanych od czasu do czasu przez producentów gry.

Smash Online jest grą darmową, jednak w produkcji NStorm zaimplementowano system mikrotransakcji, dzięki któremu gracz może nabyć bonusowe elementy stroju czy odblokować dodatkowe postacie w grze. Co ważne jednak, zdecydowaną większość dodatków możemy zakupić również za pieniądze zarobione za zwycięstwa w spotkaniach.

Gra wyróżnia się ciekawą oprawą graficzną, utrzymaną w typowo azjatyckiej stylistyce anime. Całość tworzy pastelowy, bajkowy klimat, a komiksowość produkcji podkreśla jeszcze użyta technologia cell-shadingu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Smash Online

Wymagania wiekowe Smash Online

odpowiednia dla każdego wieku