Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Slashy Souls (AND)

Slashy Souls

Zręcznościówka typu endless runner wzorowana na klasycznych platformówkach, która pod względem stylistycznym nawiązuje do serii Dark Souls. Slashy Souls zostało stworzone przez wewnętrzne studio firmy Bandai Namco Games. Jest to darmowa produkcja bez jakichkolwiek mikropłatności.

Akcji | fantasy | platformówki | auto-runner

Okładka Slashy Souls (AND)

data premiery gry:

27lut2016

AND

28lut2016

iOS

Slashy Souls to wydana na platformę iOS i AND zręcznościówka typu endless runner. Grę opracowało wewnętrzne studio firmy Bandai Namco Games i jest to produkcja całkowicie darmowa – jej pobranie nic nie kosztuje i nie znajdziecie w niej żadnych mikropłatności.

Fabuła

Tytuł gry, jej styl wizualny oraz fakt wydania przez Bandai Namco Games może sugerować, że jest to mobilna odsłona marki Dark Souls. W rzeczywistości jednak Slashy Souls jest kompletnie odrębną produkcją, powiązaną jedynie stylistycznie z serią studia From Software.

Gra pozbawiona jest jakiejkolwiek warstwy fabularnej. Wcielamy się po prostu w rycerza, który musi przedzierać się przez pełne potworów mapy.

Mechanika

Wydane na mobilny system iOS i AND Slashy Souls to klasycznie zrealizowany endless runner, wykonany w stylu wzorowanym na starych platformówkach. Gracz wciela się w odzianego w zbroję rycerza, który pędzi przez pełne potworów i pułapek niekończące się plansze o strukturze generowanej losowo.

Podczas zabawy musimy unikać zagrożeń, zbierać przedmioty oraz walczyć z wrogami, wśród których poza zwykłymi przeciwnikami pojawiają się także potężni bossowie. Wszystko to wykonujemy, wydając w odpowiednich momentach komendy poprzez kreślenie prostych gestów palcem na ekranie. W trakcie rozgrywki gracz może korzystać z różnorodnego uzbrojenia oraz pomagać sobie zaklęciami.

Slashy Souls cechuje wysoki poziom trudności. Każdy przeciwnik stanowi spore wyzwanie, a zginąć jest niezmiernie łatwo. Ponadto gra nie tłumaczy graczowi zasad rządzących rozgrywką i zamiast tego oczekuje, że ten sam rozgryzie te kwestie metodą prób i błędów.

Kwestie techniczne

Gra Slashy Souls została wykonana w konwencji retro wzorowanej na produkcjach z 16-bitowych konsol. Grafika jest dwuwymiarowa i pełna widocznych gołym okiem pikseli, a zabawie towarzyszy prosta elektroniczna muzyka. Pomimo tej oldskulowej oprawy, całość skutecznie odtwarza styl wizualny z serii Dark Souls.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Slashy Souls

16+

Slashy Souls - dziś zadebiutuje mobilny kuzyn Dark Souls
Slashy Souls - dziś zadebiutuje mobilny kuzyn Dark Souls

wiadomość28 lutego 2016

Firma Bandai Namco zapowiedziała Slashy Souls, czyli mobilnego endless runnera zainspirowanego serią Dark Souls. Premiera gry nastąpi za kilka godzin.

iOS
AND