Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka Sky Legends (WWW)
OkładkaSky Legends (WWW)

Sky Legends WWW

Sky Legends to udostępniana na zasadzie "free-to-play", przeglądarkowa zręcznościówka lotnicza wyprodukowana przez studio Smart Bomb Interactive. Gracze siadają za sterami zwariowanych samolotów i biorą udział w podniebnych zmaganiach z żywymi przeciwnikami.

Akcji | samoloty

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sky Legends Premiera WWW

anulowana

producent: Smart Bomb Interactive wydawca: UTV True Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Sky Legends to darmowa multiplayerowa zręcznościówka lotnicza rozgrywana z poziomu przeglądarki. Autorami są ludzie ze studia Smart Bomb Interactive znanego z wyprodukowania wysoko ocenianego Snoopy Flying Ace.

Gra oferuje szansę pokierowania samolotami bazującymi na maszynach z okresu przed wymyśleniem silników odrzutowych. Całość osadzona została w fikcyjnym uniwersum, o dominację nad którym walkę toczy wiele różnorodnych frakcji. Gracze mogą do nich dołączyć lub też pracować jako najemnik dla tego, kto zapłaci najwięcej. Twórcy nie silili się na jakikolwiek realizm i fizyka lotu oraz sterowanie są czysto zręcznościowe. Głębię rozgrywki gwarantuje natomiast bardzo rozbudowany system modyfikowania i ulepszania samolotów. Wybieramy spośród trzech klas samolotów, a ponadto w grze znajduje się sklepik, w którym można zakupić setki przedmiotów ulepszających posiadaną przez nas maszynę, jej uzbrojenie oraz rozwijających umiejętności naszego wirtualnego alter ego.

Twórcy udostępnili wiele różnorodnych trybów zabawy. Wśród nich znalazł się powietrzny deatchmatch nazwany Dog Fight, jego drużynowa odmiana oraz Capture the Flag. Zadbano także o rozbudowane opcje społecznościowe, takie jak listy przyjaciół, gildie, osiągnięcia oraz rankingi. Rozgrywkę dodatkowo uatrakcyjnia duży wybór postaci, różnorodne lokacje oraz rozbudowany arsenał pełen specjalnych broni, na odblokowanie których trzeba będzie zapracować.

Sky Legends jest przedstawicielem gatunku darmowych gier multiplayer opartych na opcjonalnych mikropłatnościach. Jednocześnie kupowanie czegokolwiek za prawdziwe pieniądze nie jest wymagane i wszystko da się osiągnąć poświęcając zabawie odpowiednią ilość czasu. Całość tworzona jest w oparciu o silnik Unity, czyli ten sam, który wykorzystywany jest m.in. w Battlestar Galactic Online. Strona wizualna utrzymana jest w mocno kreskówkowych klimatach, skrzących się kolorami i humorem.

Tryb gry: multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 6.5 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Sky Legends: Odpowiednia dla każdego wieku.