Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Ski Resort Tycoon II (PC)
OkładkaSki Resort Tycoon II (PC)

Ski Resort Tycoon II PC

Ski Resort Tycoon II jest kontynuacją wydanej w 2000 roku strategii ekonomicznej. Podobnie jak w pierwowzorze, gracz wciela się w rolę dyrektora kurortu narciarskiego, a do jego obowiązków należy m.in.

Strategiczne | ekonomiczne | sporty zimowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ski Resort Tycoon II Premiera PC

9października2001

pudełko PL

31stycznia2003

producent: Cat Daddy Games, LLC wydawca: Activision Blizzard wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Ski Resort Tycoon 2 to kolejna strategia ekonomiczna z cyklu „zbuduj i zarządzaj”. Tym razem producent postanowił odświeżyć, użyty już wcześniej, pomysł budowy ośrodka sportów zimowych. Mimo dużych zmian w grafice i interfejsie gra zachowała tę samą atmosferę co w pierwowzorze. Zwiększono dostępną ilość wyposażenia oraz gotowych budynków. Z podstawowych dostępne są m.in.: wyciągi narciarskie, hotel, sklepy, radiostacja, bank, elektrownia, szkółka narciarska, trasy dla skuterów śnieżnych, skocznie narciarskie, lotnisko dla helikopterów czy stacja kontroli pogody.

Mapy terenu generowane są losowo z ograniczoną liczbą możliwości. Na popularność naszego ośrodka wpływają, zarówno zróżnicowane warunki pogodowe, jak i doświadczenie narciarzy. Po zakończeniu projektowania sami możemy wypróbować nasze trasy narciarskie, kontrolując narciarzy z perspektywy trzeciej osoby. Dostępna jest opcja Night Ski Option, w której jeździmy po muldach wśród oświetlonych wiosek. Po sportowych wyczynach turyści mogą odpoczywać w najlepiej luksusowych warunkach spotykanych wyłącznie w najbardziej znanych kurortach.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 215 głosów czytelników.

Ski Resort Tycoon II cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Wymagania wiekowe Ski Resort Tycoon II: Odpowiednia dla każdego wieku.

Ski Resort Tycoon II Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D