Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2XBOXGCN
Okładka Shrek Super Party (PS2)
OkładkaShrek Super Party (PS2)

Shrek Super Party

Shrek Super Party to gra z gatunku party game, przygotowana z myślą o zabawie przede wszystkim w trybie multiplayer. Jej inspiracją jest animacja komputerowa zatytułowana Shrek, która wyszła ze stajni wytwórni DreamWorks.

Towarzyskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shrek Super Party Premiera

13lis2002

PS2 XBOX

27maj2003

GCN

Gry podobne do Shrek Super Party

Pac-Man Fever

EyeToy: Play

Hasbro Family Game Night

Shrek Super Party to gra z gatunku party game, przygotowana z myślą o zabawie przede wszystkim w trybie multiplayer. Jej inspiracją jest animacja komputerowa zatytułowana Shrek, która wyszła ze stajni wytwórni DreamWorks. Spora część przygód zielonego ogra i jego kompanów powstała na podstawie filmowego pierwowzoru. Czterech użytkowników jednocześnie wcielić się może w jednego z sześciu bohaterów – do wyboru jest Shrek, Księżniczka Fiona, Lord Farquaad, Osioł, Monsieur Hood i Thelonius.

Developerzy oferują trzy tryby gry – multiplayer boardgame, mini-gry oraz singleplayer vs. AI. Niezależnie od tego czy użytkownicy zdecydują się na rozgrywki drużynowe czy też staną ze sobą w szranki, do dyspozycji maja trzydzieści naładowanych akcją rozgrywek. Nie sposób przytoczyć tu wszystkich, jednak do ciekawszych należą: „jazda” na beczkach po arenie, skakanie po liściach porastających jezioro, „strzelanie” farbą do ramion wiatraka czy też układanie według określonego klucza ceglastych, kolorowych klocków.

Wirtualne środowisko jest niemalże pełnym odwzorowaniem pięciu miejsc znanych z filmu, np. słonecznikowe pole czy las Monsieur Hooda. Zabawa toczy się również w niewystępujących w pierwowzorze sceneriach, chociażby w morzu chmur, przemierzanym przez bohaterów na lotniach. Warto dodać, że wizualnej zmianie uległy wszystkie postaci. Poddano jest istotnej deformacji, w wyniku której ich niewielkie i drobne ciałka wyposażono w gigantyczne głowy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe Shrek Super Party: Odpowiednia dla każdego wieku.

Shrek Super Party Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • Multitap
Nintendo GameCube

GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
PS2
XBOX
GCN