Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS2GCNPSPPCGBAXBOXNDS
Okładka SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, Pants! (PS2)

SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, Pants!

SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, Pants! to kolejna gra przedstawiająca perypetie bohaterów serialu animowanego wykreowanego przez stację telewizyjną Nickleodeon. Oczywiście, rej wodzi tytułowy SpongeBob, ale swoją obecność zaznaczają również jego przyjaciele, m.in.

Przygodowe

Okładka SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, Pants! (PS2)

data premiery gry:

anulowana

NDS PSP

19paź2005

PC PS2 XBOX GCN GBA
Kolekcja gier
Obserwuj grę

SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, Pants! to kolejna gra przedstawiająca perypetie bohaterów serialu animowanego wykreowanego przez stację telewizyjną Nickleodeon. Oczywiście, rej wodzi tytułowy SpongeBob, ale swoją obecność zaznaczają również jego przyjaciele, m.in. Patrick, Squidworth, Sandy, Plankton czy Mr. Krabs.

W podwodnym mieście Bikini Bottom ma zostać nakręcony kolejny odcinek popularnego serialu The Adventures of Mermaid Man & Barnacle Boy. Niestety, z powodu braku obsady cały projekt może wziąć w łeb, więc SpongeBob postanawia pomóc jego reżyserom w roli aktorów obsadzając właśnie mieszkańców Bikini Bottom. Naturalnie każdy z nich chce dostać jak najlepszą rolę ale aby to osiągnąć należy zwyciężyć w jak największej liczbie mini gier - łącznie twórcy przygotowali ich ponad 30.

SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, Pants! umożliwia również swobodne poruszanie się po podwodnym świecie oraz interakcje z jego mieszkańcami. Dodatkowo sami możemy zasiąść na fotelu reżysera i obsadzając role według swojego uznania obejrzeć nakręcony trzydziestominutowy odcinek serialu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 5,2 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, Pants!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, Pants!

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 733 MHz
  • 128MB RAM
  • karta grafiki 16MB
  • 700 MB HDD
  • Win 98/Me/XP
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Zapowiedziano SpongeBob SquarePants Drawn to Life
Zapowiedziano SpongeBob SquarePants Drawn to Life

wiadomość4 marca 2008

SpongeBob SquarePants tudzież SpongeBob Kanciastoporty to bohater popularnej kreskówki, która od kilku lat podbija serca najmłodszych, a przy tym doczekała się całej masy gier na różne platformy. A będzie ich jeszcze więcej, bowiem kolejna część już się „produkuje”.

PC
PS2
XBOX
GCN
GBA
NDS
PSP