Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWiiNDS
Okładka Showtime Championship Boxing (Wii)

Showtime Championship Boxing

Showtime Championship Boxing jest grą sportową, pozwalającą nam na wcielenie się w zawodowych bokserów. Developerzy postanowili urządzić zabawę w stylu zręcznościowym, aby radość z niej mogło czerpać jak najszersze grono osób.

Sportowe | boks | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Showtime Championship Boxing (Wii)

data premiery gry:

10lis2007

NDS

11gru2007

Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Showtime Championship Boxing jest grą sportową, pozwalającą nam na wcielenie się w zawodowych bokserów. Developerzy postanowili urządzić zabawę w stylu zręcznościowym, aby radość z niej mogło czerpać jak najszersze grono osób. Oczywiście znakomicie wykorzystano unikalny system sterowania, oferowany przez Nintendo, czyli tandem stylus-ekran dotykowy. Dzięki temu czujemy się, jakbyśmy faktycznie występowali na ringu – niniejszej grze patronuje zresztą amerykańska sieć telewizyjna Showtime, specjalizująca się w transmisjach meczów bokserskich.

Do wyboru mamy czternastu podstawowych zawodników, z których połowa reprezentuje wagę ciężką, a reszta lekką. Każdy bokser dysponuje właściwą tylko sobie aparycją oraz indywidualnym stylem walki (m.in. potrafi wykonać unikalną kombinację trzech ciosów, pozwalającą na przejęcie inicjatywy w pojedynku). Rzecz jasna możemy dowolnie modyfikować wygląd tych sportowców, zmieniając fryzurę, rękawice, buty, spodenki etc.

Rywalizując o miano mistrza w sześciu odmiennych klasyfikacjach odwiedzamy rozmaite areny – chociażby w Nowym Jorku, Chicago i Los Angeles. Spektakularne sukcesy umożliwiają odblokowanie przeróżnych niespodzianek, czyli np. dodatkowych zawodników, bonusowych elementów bokserskiej garderoby i sekretnych ringów. Warto zauważyć, że oprócz zmagania się ze Sztuczną Inteligencją istnieje opcja zorganizowania pojedynku o mistrzowski pas z żywym przeciwnikiem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 3 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Gry podobne do Showtime Championship Boxing

Klasyfikacja PEGI Showtime Championship Boxing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Pięściarskie pojedynki w grze Showtime Boxing na platformie Wii i Nintendo DS

wiadomość15 czerwca 2007

Część doniesień anonimowego pracownika sklepu z sieci Hollywood Video, o których pisaliśmy w miniony wtorek, została właśnie potwierdzona, ponieważ firma ZOO Digital Publishing zapowiedziała oficjalnie premierę gry pt. Showtime Boxing. Będzie to zręcznościówka, traktująca zgodnie z nazwą o boksowaniu i przeznaczona dla dwóch nintendowskich konsol – Wii i DS. Premiera w grudniu 2007.

Wii
NDS