Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Shining Lore (PC)
OkładkaShining Lore (PC)

Shining Lore PC

Shining Lore jest grą z gatunku MMORPG wyprodukowaną przez studio Phantagram, której akcja osadzona została w pełnym barw świecie rodem z bajek anime.

RPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shining Lore Premiera PC

20września2003

producent: Phantagram wydawca: NCsoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Shining Lore

Lineage II

MU Online

Final Fantasy XI

„Shining Lore” to najnowszy projekt zespołu Phantagram, twórców znanego RTS-a „Kingdom Under Fire”. Tym razem ambitni Koreańczycy postanowili sprawdzić swoje umiejętności tworząc grę z gatunku massive multiplayer. „Shining Lore” w dość znaczny sposób odbiega od innych zachodnich gier MMOcRPG. Kolorowy, wręcz bajecznie wyglądający świat (kilka różnych obszarów, m.in. kraina ognia i pustyni, wody, ziemi, wiatru oraz światła) pełen małych, zabawnych postaci o charakterystycznych fryzurach i dużych oczach walczących z nie mniej zabawnie wyglądającymi „potworami” – długouchymi królikami, misiami panda, latającymi kotami czy olbrzymimi żółwiami – to tylko fragment tego, co ma do zaoferowania Shining Lore. Zero typowych elementów fantasy lub sci-fi, zastąpione one zostały motywami czerpanymi z dalekowschodniej sztuki anime.

Miejsce akcji w Shining Lore ukazane zostało z perspektywy trzeciej osoby, z kamery zawieszonej nieco ponad głowami postaci. Co prawda grafika nie szokuje olbrzymią ilością polygonów, jednak wcale nie oznacza to, że jest nieatrakcyjna (silnik graficzny własnej produkcji „Blue Engine”). Jedną z cech Shining Lore jest swoboda przy tworzeniu własnej postaci. Gracz nie zostaje zmuszony do wyboru odpowiedniej klasy postaci już na samym początku i później rozwijania z góry narzuconych umiejętności. O tym, jaką rolę wybierze dla siebie może zadecydować w trakcie zabawy, decydując się w każdej chwili na położenie większego nacisku na rozwój tej lub innej umiejętności.

Jeżeli w którymś momencie znudzi nam się wykonywanie questów i zdobywanie doświadczenia, zawsze można zrelaksować się grając w jedną z dostępnych mini gierek np. othello czy też animowane szachy. Jeżeli i tego będzie nam mało to kolejne ciekawe rozwiązanie, które zastosowano Shining Lore, czyli specjalne pokoje do rozmów, umożliwi nam „rozbudowaną” konwersację z przyjaciółmi. Można więc zasiąść za specjalnym stołem i korzystając nie tylko ze słów, ale również z szerokiego wachlarza gestów wyrazić swoje uczucia.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Shining Lore: 12+

Shining Lore Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D