Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSANDWWW
Okładka Shadowgun: Deadzone (AND)
OkładkaShadowgun: Deadzone (AND)

Shadowgun: Deadzone

Spin-off popularnej strzelanki Shadowgun z 2011 roku. W odróżnieniu od oryginału, w tym przypadku mamy do czynienia z produkcją nastawioną tylko na zabawę w multiplayerze. Tytuł oferuje takie tryby rozgrywki, jak Deathmatch i Zone Control.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shadowgun: Deadzone Premiera

11paź2012

AND

15lis2012

iOS

30lip2013

WWW

Gry podobne do Shadowgun: Deadzone

Dead Space (2011)

Dead Effect 2

Unkilled

Shadowgun: Deadzone na WWW, AND i iOS to spin-off serii Shadowgun, w skład której wchodzi trzecioosobowa strzelanka z 2011 roku oraz jej kontynuacja w postaci Shadowgun Legends. Za opisywany tytuł odpowiada oczywiście studio Madfinger Games, znane m.in. z Dead Trigger 2 oraz Monzo. Projekt udostępniany jest za darmo, ale występują w nim mikropłatności.

Mechanika

W odróżnieniu od pierwszej części cyklu oferującej kampanię fabularną, Shadowgun: Deadzone przeznaczone jest wyłącznie do rozgrywki w multiplayerze dla maksymalnie dwunastu osób. Deweloperzy przygotowali kilka trybów gry, w tym klasyczny Deathmatch oraz odblokowywany po uzyskaniu czwartego poziomu doświadczenia Zone Control. W pierwszym z nich należy zabijać przeciwników, a w drugim kontrolować wyznaczone strefy. Walki toczymy, wcieliwszy się w jednego z kilku dostępnych bohaterów. O ile na początku różnią się oni tylko wyglądem, tak z czasem odblokowujemy rozmaite elementy wyposażenia oraz bronie (m.in. karabiny maszynowe i plazmowe, strzelby, snajperki itd.). Nowe technologie nie są jednak tanie, więc zazwyczaj potrzeba trochę cierpliwości, by wejść w posiadanie cenniejszych narzędzi mordu – choć można też skorzystać z mikropłatności.

Kwestie techniczne

Shadowgun: Deadzone na WWW, AND i iOS pod względem graficznym bardzo przypomina pierwszą część cyklu. Jest to widowiskowa strzelanka TPP, w której walczymy w czterech zróżnicowanych środowiskach, a starciom towarzyszą efektowne eksplozje i efekty świetlne.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2-12  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Shadowgun: Deadzone: 16+

Shadowgun: Deadzone Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND
WWW