Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Monzo (iOS)
OkładkaMonzo (iOS)

Monzo

Monzo to opracowana przez zespół Madfinger Games gra logiczna, pozwalająca na składanie i kolekcjonowanie wirtualnych modeli różnorodnych obiektów, takich jak samochody, helikoptery czy samoloty.

Logiczne | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monzo Premiera

5lis2014

iOS AND

Monzo to gra logiczna na urządzenia mobilne z systemem Android, pozwalająca zabawić się w wirtualnego modelarza. Tytuł wyprodukowało studio Madfinger Games, znane z takich serii Shadowgun czy Dead Trigger.

W Monzo zadaniem gracza jest składaniem wirtualnych modeli różnorodnych obiektów. Nie ma tu żadnej presji czasowej, ani dodatkowych wyzwań. Zamiast tego cała zabawa kryje się w czerpaniu satysfakcji z konstruowania modeli. Każdy z nich otrzymujemy w pudełku zawierającym dziesiątki, a czasem nawet setki części. Za pomocą dołączonej instrukcji musimy je wszystkie w odpowiedni sposób i we właściwej kolejności połączyć, ostatecznie tworząc np. samochód, pistolet czy motocykl. Gdy już to osiągniemy otrzymujemy także opcje pomalowania naszego dzieła oraz podzielenia się sukcesem ze znajomymi za pomocą serwisów społecznościowych. Autorzy masę pracy włożyli w interfejs użytkownika, tak aby ruchy na ekranie były jak najbardziej zbliżone do tych, które wykonywalibyśmy składając modele w świecie rzeczywistym.

Monzo oferuje bogaty wybór różnorodnych modeli. Znajdziemy wśród nich m.in. samolot Messerschmitt, helikopter Black Widow, samochód sportowy, pistolety, kilka dinozaurów oraz zestaw wynalazków wymyślonych przez Leonarda Da Vinciego. Do tego udostępniono spory zestaw farb, naklejek i teł. Gra posiada system mikropłatności, w ramach którego za prawdziwe pieniądze kupujemy wyłącznie dodatkową zawartość w postaci nowych modeli.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Monzo: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND